Rozpoczęcie roku szkolnego 2013/2014

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego to dzień, który zapada w pamięci ucznia na bardzo długo, 1 września to powrót do szkolnych obowiązków, powrót do sukcesów i nowych wyzwań.

1 września to również czas szczególnej pamięci o poległych w obronie naszej ojczyzny. 2 września uczniowie naszej szkoły oddawali hołd walczącym o niepodległość Polski w krótkim wystąpieniu pt. „Był taki wrzesień” . O godzinie 900 nastąpiła uroczysta inauguracja roku szkolnego 2013/2014. Pani Dyrektor mgr. Małgorzata Beczek powitała grono pedagogiczne,  młodzież oraz przybyłych gości, życząc uczniom owocnej nauki, a Następnie zabrał głos Starosta Powiatu mińskiego Pan Antoni Jan Tarczyński, którego mieliśmy zaszczyt gościć w naszej szkole. Pan starosta zwrócił uwagę młodzieży na konieczność rzetelnego i sumiennego przygotowania do egzaminów maturalnych i zawodowych, które szeroko otwierają drogę do dalszej kariery. O godzinie 1100 uczniowie klas I uroczyście rozpoczęli nowy rok szkolny, wysłuchali koncertu pieśni i muzyki patriotycznej z okazji wybuchu II wojny światowej.

ZDJĘCIA Z INAUGURACII ROKU SZKOLNEGO 2013-2014