Pierwszy certyfikat CLA w naszej szkole

Patryk o egzaminie: Zdobyłem 721/800 pkt. Egzamin składa się z 69 pytań z zakresu kursów 3101 i 3102. Myślę że jest on łatwy dla kogoś kto opanował materia, regularnie uczył się oraz przerabiał zadania z kursów. Koszt takiego egzaminu to w przeliczeniu na złotówki ok. 220 zł. Jest to egzamin uznawany na całym świecie, zawsze warto móc wpisać taki egzamin w CV. Można zdawać go w wielu ośrodkach egzaminacyjnych na terenie Polski. Ja zdawałem w Compedium w Warszawie.