XXVI Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych

Kolejny sukces uczniów Technikum w Zespole Szkół nr 1 im. K. Wielkiego w Mińsku Mazowieckim

Uczniowie naszego Technikum zespołowo w składzie:

• Tomasz Damętka
  • Łukasz Kępka
  • Paweł Król

zajęli III miejsce w regionalnym etapie XXVI Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych organizowanej przez Politechnikę Warszawską Wydział Inżynierii Lądowej. Zespół znalazł się w gronie 49 szkół wyłonionych, spośród 185, które są uczestnikami Finału Centralnego. Szczególne gratulacje należą się Tomaszowi Damętce, za zajęcie 8 miejsca  i zakwalifikowanie się do zawodów centralnych, w których rywalizować będzie 82 uczniów z całego kraju.

Zakres Olimpiady obejmuje wiadomości ogólnobudowlane, konstrukcyjne i projektowe z zakresu budownictwa oraz nowości rynkowych z dziedziny budownictwa. Dyrektor Zespołu gratuluje wygranej i życzy powodzenia na etapie centralnym.

Szczególne podziękowania kieruje do opiekuna Pani Ewy Bujalskiej dziękując jednocześnie za wkład i pracę na rzecz szkoły.