JESTEŚMY NAJLEPSI !!!

Nasze Technikum zostało laureatem prestiżowego konkursu „Technikum Roku 2012”, organizowanego przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej, przyznawanego placówkom spełniającym surowe kryteria. Godło odebrała Dyrektor Małgorzata Beczek podczas gali zorganizowanej dn. 25 lutego br., w warszawskim hotelu Marriott. Imprezę prowadzili Katarzyna Cichopek i Szymon Kusarek. Zostaliśmy wyróżnieni przede wszystkim dzięki bardzo wysokiemu poziomowi edukacji.

Ponadto Kapituła konkursu doceniła bogatą ofertę zajęć obowiązkowych, pozalekcyjnych kół zainteresowań oraz praktycznych prowadzonych w sposób rzetelny i zrozumiały.

Doceniona została także wysoko wykwalifikowana kadra nauczycielska, która dzięki indywidualnemu podejściu do ucznia i otwartości na nowe techniki pozwala rozwijać młodzieży pasje, a także doskonale przygotowuje uczniów do egzaminów końcowych.

Atutem, który również został zauważony przez Organizatorów jest baza dydaktyczna spełniająca najwyższe standardy.

Podczas uroczystej Gali Finałowej, na której zostały wręczone nagrody Pan Marcin Andrzejewski, Dyrektor Programowy CBCK powiedział: przyznanie certyfikatu jest potwierdzeniem oferowania przez firmę produktów i usług najwyższej jakości. To wyróżnienie, które jest wyrazem uznania środowiska branżowego oraz podpowiedzią dla klientów komu warto zaufać. Słowa te, w pełni oddają charakter Naszego Technikum.