Radiowęzeł

12 lutego 2013 r. o godz. 1130  odbyło się oficjalne otwarcie nowego radiowęzła. Uroczystego przecięcia wstęgi, oprócz uczniów, dokonała między innymi dyrektor Zespołu Małgorzata Beczek.

W styczniu bieżącego roku został zakupiony nowy sprzęt, którego instalacją zajęli się uczniowie: Karol Jackiewicz, Adrian Kwatek i Kamil Wieczorek z klasy II Informatycznej.

Północna strona szkoły została  wyposażona w nowe głośniki. Odnowione zostało również pomieszczenie, w którym mieści się radiowęzeł. Serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkich uczniów i nauczycieli oraz do odwiedzenia naszej oficjalnej strony na Facebook’u.

RadioWęzeł – II Informatyczna