Tydzień Zdrowia

Nasza szkoła realizuje projekt międzynarodowy Comenius, którego tematem jest promowanie zdrowego trybu życia wśród młodzieży i dlatego, każdego dnia, w tygodniu od poniedziałku 12 listopada do piątku 16 listopada, upowszechnialiśmy prozdrowotne zachowania na różne sposoby.

W poniedziałek i wtorek klasy drugie brały udział w warsztatach dotyczących zdrowej diety, prowadzonych przez dietetyka. W środę klasy pierwsze brały udział w Konkursie Wiedzy o Zdrowiu z cennymi nagrodami. W czwartek dziewczęta z klas IIgeo, III bud, III geo, I LOB rozpoczęły dzień aerobikiem prowadzonym przez profesjonalną instruktorkę fitness, a długie przerwy w czwartek i piątek należały do tancerzy zumby.

Dodatkową atrakcją były pyszne owoce i ulotki informacyjne dotyczące diety, sportu i walki ze stresem rozdawane w czasie przerw wśród uczniów szkoły.

wiecej: http://zs1mm.home.pl/comenius/