Zespół Szkół nr 1
im. Kazimierza Wielkiego
w Mińsku Mazowieckim


 

 

 

 

Prezentacja firmy TPI w Technikum Geodezyjnym.

W dniu 11.10.2012 roku do uczniów Technikum Geodezyjnego z Zespołu Szkół nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Mińsku Mazowieckim przyjechała firma TPI.

Jest to firma dystrybuująca markę Topcon / Sokkia, znajdująca się w ścisłej czołówce producentów sprzętu i oprogramowania dla szeroko rozumianej geodezji i budownictwa. 

Tematem przewodnim wykładu były „Nowoczesne technologie w zakresie obrazowania przestrzennego i geodezji w ofercie firmy TPI”, z szczególnym podkreśleniem znaczenia technologii skanowania 3D. Uczniowie, po części wykładu teoretycznego mogli przetestować urządzenia w praktyce. Była to wspaniała możliwość zapoznania się z techniką najwyższej klasy, stosowaną w skomplikowanych pracach inżynierskich. Dużym zainteresowaniem uczniów cieszyły się urządzenia GNSS-RTK i zmotoryzowany fototachimetr.

Pracownicy firmy TPI  w profesjonalny sposób przekazali młodym adeptom sztuki geodezyjnej cenne wskazówki i doświadczenia zawodowe.

Serdecznie dziękujemy panom: Tomaszowi Janasowi i Przemysławowi Jakowlewowi reprezentujących firmie TPI za przybycie i ciekawą prezentację.

Copyright by Zespół Szkół Nr 1 Mińsk Mazowiecki - 2011. | Polityka prywatności | Powered by animativ

Inspektor Ochrony Danych Osobowych:

iod@zs1mm.edu.pl

KARDA KIEROWNICZA

Dyrektor - Małgorzata Beczek
Wicedyrektor - Elżbieta Parol
Wicedyrektor - Paweł Domagała
Wicedyrektor - Wojciech Jackowski
Kierownik internatu - Jolanta Binkowska

KONTAKT
Zespół Szkół nr 1 im. Kazimierza Wielkiego

ul. Budowlana 4
05-300 Mińsk Mazowiecki
tel: 25 758 25 64
fax: 25 758 36 17