Zespół Szkół nr 1
im. Kazimierza Wielkiego
w Mińsku Mazowieckim


 

 

 

 

EURODZIENNIK

Zaczęło się! Euro 2012 już trwa! Jesteśmy po jakże długo oczekiwanym meczu otwarcia reprezentacji Polski z Grecją. Padł remis 1:1, ale wielokrotnie podczas tego spotkania moje tętno osiągało taki poziom, jakbym biegał razem z naszymi zawodnikami po Stadionie Narodowym w Warszawie.

Ani nas, ani Greków 1:1 na inaugurację Mistrzostw nie satysfakcjonuje.  Nie wiem, jakim wynikiem mecz powinien się skończyć, bo i jedni i drudzy doznali sporej dawki szczęścia. Na pewno walka  w grupie A będzie teraz bardzo zacięta i interesująca. Oby tylko udało się wyciągnąć wnioski,  a przede wszystkim wytrzymać trudy kolejnych wyzwań. Nie jest źle, bo punkcik już mamy,  ale w kontekście wyjścia z grupy, coś trzeba jeszcze zgarnąć – pewnie jakieś 3 punkty.

W drugim dniu mistrzostw padła Portugalia w meczu z Niemcami. Moim zdaniem padła z powodu kalkulacji i przez nastawienie się na remis. Chociaż od paru ładnych lat kibicuję tej drużynie, to po cichu cieszę się z tej porażki. Okazało się, że nie warto kombinować i grać na remis. 

Za nami trzeci dzień Mistrzostw Europy. W dwóch spotkaniach padło sześć goli. Na początek Hiszpanie zremisowali z Włochami w Gdańsku 1:1. Po nich na boisko w Poznaniu wybiegli Irlandczycy i Chorwaci. Ci drudzy po bramce Jelavica i dwóch trafieniach Mario Mandżukica wygrali 3:1 i przewodzą w grupie C z trzema punktami po pierwszej kolejce.

 

Arkadiusz Krzewski


Copyright by Zespół Szkół Nr 1 Mińsk Mazowiecki - 2011. | Polityka prywatności | Powered by animativ

Inspektor Ochrony Danych Osobowych:

iod@zs1mm.edu.pl

KARDA KIEROWNICZA

Dyrektor - Małgorzata Beczek
Wicedyrektor - Elżbieta Parol
Wicedyrektor - Paweł Domagała
Wicedyrektor - Wojciech Jackowski
Kierownik internatu - Jolanta Binkowska

KONTAKT
Zespół Szkół nr 1 im. Kazimierza Wielkiego

ul. Budowlana 4
05-300 Mińsk Mazowiecki
tel: 25 758 25 64
fax: 25 758 36 17