Geodeci uczą się C-geo!!!

W dniach 19-go i 20-go marca, Zespół Szkół nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Mińsku Mazowieckim miał zaszczyt gościć firmę Softline z Wrocławia, producenta oprogramowania geodezyjnego C-GEO.

Celem przyjazdu, tej znanej na rynku geodezyjnym firmy, było przeszkolenie uczniów II i III klasy technikum geodezyjnego z podstawowego zakresu obsługi programu C-GEO.  Młodzi adepci sztuki geodezyjnej, dzięki uprzejmości p. prezesa mgr inż. Jerzego Biegalskiego, mogli zgłębić tajniki geodezyjnych opracowań numerycznych. Kurs, tym bardziej ciekawy, iż jego ukończenie zostało potwierdzone oficjalnym certyfikatem i firmowym upominkiem.

Pan J. Biegalski był miło zaskoczony poziomem wiedzy i zainteresowania młodych geodetów. „Ciekawością i biegłością pracy w programie nie ustępują nawet studentom uczelni wyższych!!! ” – powiedział na zakończenie kursu.