II MIEJSCE KASI BRZEZIŃSKIEJ

Sukces na konkursie XI DNIA PAPIESKIEGO - "Jan Paweł II - Człowiek Modlitwy"
Po raz czwarty wspólnie trzy szkoły: Szkoły Salezjańskie w Mińsku Mazowieckim, Gimnazjum Miejskie nr 2 im. Jana Pawła II w Mińsku Mazowieckim i Gimnazjum im. Karola Wojtyły w Hucie Mińskiej - zaproponowały młodzieży z powiatu mińskiego i jej opiekunom twórczy sposób uczczenia Dnia Papieskiego. Uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych mogli wziąć udział w konkursie literackim i fotograficznym.
Dnia 21 października, jurorzy oraz patroni honorowi obchodów, czyli starosta Antoni Jan Tarczyński, wójt gminy Mińsk Mazowiecki, Janusz Antoni Piechoski oraz burmistrz Mińska Marcin Jakubowski wręczyli nagrody laureatom i ich opiekunom.
Uczennica naszej szkoły, pod opieką Pani Eweliny Wróbel - Katarzyna Brzezińska (II F) zajęła drugie miejsce w konkursie fotograficznym.
Serdecznie gratulujemy!!!