LIVE@EDU W NASZEJ SZKOLE

Nasza szkoła we współpracy z firmą Microsoft uruchomiła dla wszystkich uczniów oraz nauczycieli program Microsoft Live@edu.

W ramach programu uczniowie i nauczyciele szkoły otrzymają bezpłatną, hostowaną usługę komunikacyjną umożliwiającą wzajemny kontakt za pośrednictwem wewnętrznej poczty elektronicznej (w domenie  live.zs1mm.edu.pl, np: jan.kowalski@live.zs1mm.edu.pl), wiadomości błyskawicznych oraz usług pracy grupowej.

Microsoft Live@edu obejmuje:

• 10 GB miejsca na pocztę elektroniczną, kalendarz, komunikator internetowy, foldery on line, dostęp z urządzeń przenośnych.
  • zaawansowaną ochronę i filtry niechcianej poczty,
  • możliwość umieszczenia logo instytucji na stronie odczytu poczty,
  • bezpłatny dostęp do witryny www.dreamspark.com umożliwiającej bezpłatne pobranie wybranego, najnowszego oprogramowania Microsoft.

Podstawowe usługi Live@edu:

• foldery internetowe