UROCZYSTE OTWARCIE NOWO WYREMONTOWANEGO PN SKRZYDŁA W ZS1

Od początku roku szkolnego uczniowie Zespołu Szkół nr 1 uczą się w salach po kapitalnym remoncie, ale dopiero 26 września spotkanie przedstawicieli Sieci Brandenburgia/Polska oraz ambasady Republiki Federalnej Niemiec z władzami i przedsiębiorcami naszego powiatu w obecności uczniów technikum, stanowiło doskonałą okazję do oficjalnego przecięcia wstęgi 13 pracowni wyposażonych całkowicie w nowe meble, zestawy ławek i komputer dla nauczyciela z dostępem do internetu, a tym samym - do dziennika elektronicznego.

W naszej galerii przedstawiamy fotorelację z tego wydarzenia. Zapraszamy do oglądania.