POWIATOWA GIEŁDA SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH 2011 W Z NR 1

Oficjalne otwarcie giełdy w piątek 1 kwietnia o godz. 10.00 w auli Zespołu. Zapraszamy indywidualnie i grupy zorganizowane uczniów gimnazjów. Istnieje również możliwość okazjonalnego uczestniczenia zainteresowanej grupy w sesjach naukowych z historii, biologii i fizyki, przygotowanych na ten dzień przez nauczycieli i uczniów-pasjonatów.

Fakt ten należy uzgodnić z pedagogiem szkolnym tel. 25 758 25 64 / ilość miejsc ograniczona/.  Zapraszamy również rodziców na prezentacje, interaktywne dyskusje panelowe z przedstawicielami szkół, rozmowy z doradcą zawodowym, spacer, pokazy i niespodzianki przygotowane przez młodzież szkół średnich.

Podczas giełdy uczniowie i ich rodzice mogą uzyskać informacje o ofercie wszystkich szkół ponadgimnazjalnych, nowych kierunkach i zawodach, porozmawiać z uczniami różnych szkół z powiatu mińskiego.

Program:

10.00  Oficjalne powitanie gości i uczestników giełdy przez Starostę Powiatu Mińskiego.
10.15  Część artystyczna w wykonaniu uczniów, Rady Rodziców i nauczycieli.
10.30  Zwiedzanie stoisk promujących szkoły powiatu mińskiego.
11.00  Krótki występ uczniów.
11.10 – 15.00 Zwiedzanie stoisk przez grupy zorganizowane z gimnazjów.
15.00 – 18.00 Zwiedzanie indywidualne uczniów i ich rodziców.