O szkole

Zespół Szkół nr 1 im. Kazimierza Wielkiego czyli „Budowlanka" cieszy się od lat zasłużoną popularnością wśród uczniów i ich rodziców.

Szkoła oferuje atrakcyjne kierunki kształcenia,  zawody, przygotowuje dobrych fachowców, którzy są poszukiwani na rynku pracy.

Mocną stroną Budowlanki jest wysoki poziom kształcenia,  jak również  panująca w Zespole atmosfera, oparta na wzajemnym szacunku, zaufaniu, życzliwości.

Szkoła dba o wszechstronny rozwój uczniów, dlatego oferuje różnorodne dodatkowe zajęcia edukacyjne, w tym zajęcia przygotowujące do matury, zajęcia  sportowe w sekcjach: piłka siatkowa, piłka koszykowa, nożna, pływanie. Szkoła  umożliwia realizację projektów, udział w programach międzynarodowych.

Osoby spoza  Mińska Mazowieckie mogą zamieszkać w Internacie położonym na terenie Zespołu. Należy podkreślić, że warunki finansowe są bardzo korzystne. Atutam Internatu  jest atmosfera sprzyjająca nauce i wypoczynkowi.

Dewizą szkoły są słowa : Dziś - ciekawa nauka, wkrótce - ciekawa praca.

Copyright by Zespół Szkół Nr 1 Mińsk Mazowiecki 2010-2015. | Polityka prywatności | Powered by animativ