Akademia Mikrotik

Ze względu na zmiany w podstawie programowej oraz zmianę wymagań sprzętowych egzaminu z kwalifikacji EE.08 i INF.02 dla technika informatyka nasza szkoła wyposażyła pracownie w sprzęt Miktotik oraz przeszkoliła nauczycieli z obsługi systemu RouterOS.
Nauczyciele pomyślnie zdali egzaminy MIKROTIK MTCNA oraz MTCRE co umożliwiło staranie się o otwarcie Akademii Mikrotika.
Nasza szkoła przeszła pomyślnie weryfikację firmy MikroTiki.
Dzięki temu uczniowie naszej szkoły mogą uzyskać certyfikat MikroTik MTCNA, który jest rozpoznawalny przez potencjalnych pracodawców na całym świecie. Nasza szkoła wzbogaci się wkrótce o odpowiedni sprzęt laboratoryjny wymagany do zajęć (przekazany do Akademii przez firmę Mikrotik).