KOMUNIKAT NR 10 DYREKTORA ZS NR1 IM. KAZIMIERZA WIELKIEGO - 25 KWIETNIA

W związku z trwającą nadal akcją protestacyjną nauczycieli informuję, że:
1. w zdecydowanej większości planowe zajęcia dydaktyczno-wychowacze nie będą się odbywać w dniu jutrzejszym

2. zajęcia zgodnie z planem lekcji w dniu dzisiejszym i jutro prowadzi kadra kierownicza i niektórzy nauczyciele: MB i WO – język polski, EP - matematyka, PD – przedmioty zawodowe informatyczne,AB - historia, AT – zawodowe z chłodnictwa i klimatyzacji, TM - geodezja, AG, EW - religia, HN - przedmioty zawodowe (stolarstwo)
3. nauczanie indywidualne realizowane jest zgodnie z indywidualnymi ustaleniami nauczycieli.

4. internat szkolny wznawia funkcjonowanie w niedzielę 28.04.2019

5. uczniów klas maturalnych, którzy mieszkali w internacie, zapraszam w poniedziałek 29 kwietnia od godz. 10.00 do kierownika internatu w celu dokonania rozliczeń.

6. zwrot książek wypożyczonych z biblioteki, najpóźniej jutro 26.04.2019 do sekretariatu szkoły

O wszelkich zmianach w organizacji pracy szkoły i dalszych działaniach, dyrektor będzie informował w kolejnych dniach na szkolnej stronie internetowej.