Manewry Survivalowo-Obronne klas mundurowych

W dniu 28.02.2019 roku w Ostrowii Mazowieckiej odbyły się IV Manewry Survivalowo-Obronne klas mundurowych ,,Pamięci żołnierzy wyklętych” o Puchar Starosty Ostrowskiego. W zawodach wystąpiła reprezentacja naszej szkoły składająca się z uczniów klas wojskowych, które rywalizowała ze szkołami z Ciechanowa, Ostrowii, Urli, Ostrołeki, Wyszkowa i Ciechanowca.

Uczniowie występowali w crossie, biegu na orientację i strzelaniu. Po podliczeniu wszystkich konkurencji najlepszą drużyną została reprezentacja ZS nr1 im. Kazimierza Wielkiego.

Reprezentację tworzyli: Witowski Tomasz, Jaworowska Aleksandra, Przasnek Aleksandra, Krasuski Piotr, Dybcio Mikołaj, Karwowski Sebastian, Sobolewski Jakub, Zugaj Alicja, Ostrowska Maja.