Szkolenie animatora

Taniec disco, ogromne bańki mydlane, malowanie twarzy, zabawy chustą Klanza oraz wiele innych atrakcji stało się udziałem uczestników szkolenia „Animator Zabaw Dziecięcych” zorganizowanego w Zespole Szkół nr 1 w Mińsku Mazowieckim 16 lutego 2019 roku. Szkolenie prowadzone było przez ogólnopolską firmę Stageman.

Zabawy dziecięce omawiane na szkoleniu były testowane osobiście przez uczestników wywołując radość i uśmiech – zobaczcie naszą galerię zdjęć!

„Dobrze, że tu przyszłam”, „To była dobra sobota w szkole”, „Podobało mi się odkrywanie dziecka w sobie”, „Dowiedziałam się ciekawych rzeczy o pracy animatora”, „Poznałam wiele nowych zabaw” – to tylko niektóre z entuzjastycznych opinii zadowolonych uczestników. Na zakończenie szkolenia każdy otrzymał certyfikat uczestnictwa oraz książkę z pomysłami na kolejne zabawy.

Dziękujemy Radzie Rodziców przy ZS 1 za wsparcie finansowe przy organizacji imprezy.

Ewa Drużbalska Kopka

Anna Kowalczyk