BUDOWLANKA PONOWNIE W PODWÓJNEJ ZŁOTEJ KORONIE

Dnia 5 grudnia 2018 roku w Starostwie Powiatu Mińskiego odbyło się podsumowanie rywalizacji sportowej na szczeblu powiatu mińskiego za rok szkolny 2017/2018. Z dziesięciu szkół, które zostały sklasyfikowane zajęliśmy pierwsze miejsca.  Rywalizacja była prowadzona w dwóch kategoriach dziewcząt i chłopców. Dziewczęta zdobyły 116 punktów na możliwych  126, startowały w 9 konkurencjach wygrywając 5 : piłkę koszykową, piłkę siatkową, pływanie indywidualne, pływanie sztafetowe oraz lekkoatletyka.   W kategorii chłopców było 10 konkurencji, uczniowie wygrali 6: sztafetowe biegi przełajowe, indywidualne biegi przełajowe, pływanie indywidualne i sztafetowe, lekkaatletyka i piłka ręczna. Reprezentanci zdobyli 122 punkty na 140 możliwych.

Możemy się pochwalić wysokim V miejscem we współzawodnictwie sportowym szkół ponadpodstawowych regionu siedleckiego. Sklasyfikowanych zostało 47 szkół. Zdobyliśmy 957,5 punktów.

Nauczyciele wychowania fizycznego składają GRATULACJE dla naszych reprezentantów szkoły!!!