Zespół Szkół nr 1
im. Kazimierza Wielkiego
w Mińsku Mazowieckim


 

 

 

 

100 km w pływaniu na 100-lecie Odzyskania przez Polskę Niepodległości

11 listopada 2018 r., w Święto Odzyskania przez Polskę Niepodległości, a zarazem w setną rocznice tego wydarzenia Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mińsku Mazowieckim zorganizował event pod hasłem „100 km w pływaniu na 100-lecie Odzyskania Niepodległości". Głównym założeniem tego przedsięwięcia było przepłynięcie łącznie 100 km przez chętne osoby. Każdy z obecnych na miejskiej pływalni mógł przepłynąć dowolny dystans.
   

   Reprezentacja pływaków  ZS nr 1 : Szymon Szymański, Weronika Rudzka, Joanna Brykala, Wiktoria Wójcik, Aleksandra Rosołek wraz z nauczycielkami wychowania fizycznego: Ewa Mikucewicz, Agnieszka Bąk,  wzięli udział w tym wydarzeniu,  aby w duchu sportowym upamiętnić obchody setnej rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polaków. W ciągu 50 minut reprezentacja naszej szkoły licząca 7 osób przepłynęła łącznie 13 km zasilając tym samym ogólny dystans.
      W nagrodę nasi pływacy dostali biało-czerwone kotyliony, a w najbliższym czasie ich imiona i nazwiska razem z pozostałymi uczestnikami, którzy brali udział w próbie znajdzie się na pamiątkowej tablicy uczczenia obchodów. Tablica upamiętniająca wydarzenie zawiśnie w honorowym miejscu w budynku Aquaparku Miejskiego z Lodowiskiem.

Copyright by Zespół Szkół Nr 1 Mińsk Mazowiecki - 2011. | Polityka prywatności | Powered by animativ

Inspektor Ochrony Danych Osobowych:

iod@zs1mm.edu.pl

KARDA KIEROWNICZA

Dyrektor - Małgorzata Beczek
Wicedyrektor - Elżbieta Parol
Wicedyrektor - Paweł Domagała
Wicedyrektor - Wojciech Jackowski
Kierownik internatu - Jolanta Binkowska

KONTAKT
Zespół Szkół nr 1 im. Kazimierza Wielkiego

ul. Budowlana 4
05-300 Mińsk Mazowiecki
tel: 25 758 25 64
fax: 25 758 36 17