Wizyta przedstawicieli Wojskowej Akademii Technicznej

W piątek, 12 października 2018 roku, gościliśmy w naszej szkole przedstawicieli Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie. Spotkanie otworzył wicedyrektor szkoły Pan Wojciech Jackowski, następnie głos zabrał absolwent „Budowlanki” starszy szeregowy podchorąży Karol Łuniewski, który wraz z podchorążymi szeregowym Kacprem Pucelakiem oraz szeregowym Szymonem Jakubowskim, przedstawił ofertę dydaktyczno-naukową uczelni, warunki, jakie proponuje WAT swoim studentom. Wojskowa Akademia Techniczna jest uczelnią publiczną, politechniczną i prowadzi kształcenie na studiach wojskowych i cywilnych. Mamy nadzieję, że część z naszych uczniów jako uczelnię wyższą wybierze WAT.

UCZESTNICZYMY