III MAZOWIECKI TURNIEJ SPORTOWO-MILITARNY KLAS MUNDUROWYCH

W dniach 14-15czerwca 2018 roku na terenie Żandarmerii Wojskowej oraz obiektach MOSiRu odbył się III Mazowiecki Turniej Sportowo-Militarny Klas Mundurowych. Otwarcia turnieju dokonał Starosta Antonii Tarczyński oraz Pani Dyrektor Małgorzata Beczek.

Do turnieju przystąpiło sześć drużyn: Zespół Szkół  nr1 im. Kazimierza Wielkiego, Zespół Szkół im. Marii Składowskiej- Curie z Mińska Mazowieckiego, LXXII Liceum Ogólnokształcące im. gen. Jakuba Jasinskiego z Warszawy, Zespół Szkół  nr 1 im. Stanisława Staszica w Siedlcach, Zespół Szkół nr 1 z Ostrowi Mazowieckiej, Zespół Szkół Ekonomiczno- Gastronomicznych im. Stanisława Staszica z Otwocka.

Pierwszego dnia drużyny zmagały się w konkurencjach tj. strzelanie, rzut granatem, cross militarny na obiektach Żandarmerii Wojskowej. Kolejnym etapem zawodów był bieg na orientację po lesie przy ulicy sportowej. Drugiego dnia na basenie mińskim odbyło się pływanie sztafetowe 6x50m.

W końcowej klasyfikacji drużyny zajęły następujące miejsca:

1 miejsce  ZS nr1 im. Kazimierza Wielkiego z Mińska Mazowieckiego

2 miejsce   ZS Ekonomiczno- Gastronomicznych im. Stanisława Staszica z Otwocka

3miejsce   ZS im. Marii Składowskiej- Curie z Mińska Mazowieckiego

4 miejsce  ZS nr 1 z Ostrowi Mazowieckiej

5 miejsce  ZS  nr 1 im. Stanisława Staszica z Siedlec

6 miejsce  LXXII LO im. gen. Jakuba Jasinskiego z Warszawy

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Aleksandra Jaworowska, Wiktoria Wójcik, Wiktoria Jałocha, Klaudia Paluszewska,  Tomasz Witowski, Hubert Izdebski, Mikołaj Dybcio, Maciej Karłowicz,  Arkadiusz Marczak, Emil Bartnicki.

Uroczystego zakończenia oraz wręczenia medali i nagród dokonał Komendant płk. Tomasz Szoplik z Panią Dyrektor Małgorzatą Beczek

UCZESTNICZYMY