Zespół Szkół nr 1
im. Kazimierza Wielkiego
w Mińsku Mazowieckim


 

 

 

Współpraca z pracodawcami

Współpraca z pracodawcami

Zespół Szkół nr 1 im Kazimierza Wielkiego w Mińsku Mazowieckim  współpracuje z przedsiębiorcami w ramach praktycznej nauki zawodu w zawodach w których kształci szkoła. Przedsiębiorcy zainteresowani współpracą ze szkołą prosimy o kontakt: praktyki@zs1mm.edu.pl

 

Technik budownictwa

  1. REMEX Mińsk Mazowiecki
  2. VILLA DEVELOPMENT V. D. Management
  3. Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe LUX Janina i Bogusław Lejman
  4. Usługi Remontowo Budowlane Mieczysław Rogulski
  5. FIRMA BUDOWLANA „BUDEX” Zbigniew Kopeć
  6. Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów
  7. Usługi Ogólnobudowlane Marian Bartnicki
  8. Przedsiębiorstwo Budownictwa Lądowego „MAZOWIECKIE MOSTY”
  9. Usługi Budowlane Piotr Reda
  10. „RENOMAT” Mateusz Milewski
  11. Z.P.H.U. „STOLBUD”
  12. Rem - Bud
  13. REM-ONT” Jarosław Ocimek
  14. Usługi Remontowo – Budowlane OKAR Arkadiusz Waldemar Okrzeja
  15. Działalność Ogólnobudowlana, Marcin Poławski
  16. ERPEBUD Ryszard Piotrowski
  17. Zakład Usługowo Handlowy „ALDO” Aldona Kuźma

 

Technik budowy dróg

  1. Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów
  2. Zarząd Dróg Powiatowych
  3. Zarząd Dróg Miejskich
  4. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad
  5. Przedsiębiorstwo Budownictwa Lądowego "Mazowieckie Mosty"

 

Technik chłodnictwa i klimatyzacji

  1. Carrier Polska
  2. ELZET Leszek Zając
  3. WEKLIM Leszek Czyż
  4. ESKIMO Chłodnictwo – Klimatyzacja  - Wentylacja,  Andrzej Żak
  5. ZAWMAR Marek Zawłocki

 

Technik geodeta

  1. Warszawskie Przedsiębiorstwo Geodezyjne
  2. GEO-SAT
  3. Biuro Usług Geodezyjnych Grażyna i Czesław Waldemar Żółkowscy
  4. „GEODETA” Biuro Geodezji i Kartografii Janusz Sowa

 

Technik informatyk

  1. Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Mińsku Mazowieckim
  2. Kancelaria Sejmu, Ośrodek Informatyki
  3. TP TELTECH
  4. MEDCOM
  5. „#shift” M. Kuliński
  6. HARPER HYGIENICS
  7. Atende Medica
  8. IT-MAR Usługi informatyczne Marcin Wachnicki,
  9. PwC Polska
  10. „LINK”
  11. Asseco Poland
  12. GOINTER Piotr Wielądek
  13. Warszawska Wyższa Szkoła Informatyki
  14. Vega Komputer
  15. Acrebit
  16. ProService Dariusz Hajne
  17. KMD Poland
  18. Koleje Mazowieckie – KM

 

Technik usług fryzjerskich

  1. Salon Urody ZERA Paulina Zera
  2. Pogotowie Techniczne TECH-MAR Płochocki Mariusz „Punkt usług fryzjerskich
  3. Zakład Fryzjerski „Jola”
  4. Salon Fryzjerski „Twój Styl”
  5. Studio MS Salon Fryzjersko – Kosmetyczny Monika Cieślak
  6. Salon Fryzjerski „Beata”
  7. Studio Urody „Fantazja” Aneta Woźniak
  8. Salon fryzjerski „Anna” Anna Jastrzębska,
  9. Studio KASKADA
  10. Salon Danusia, Danuta Ciszkowska, 
  11. Salon Fryzjerski Agnieszka Dąbrowska
  12. Salon Fryzjersko-Kosmetyczny „Ambasada Urody” Andrzej Mirosz
  13. Studio Stylizacji „PRESTIGE” Ilona Miszto
  14. Studio Urody LOOKSUS Barbara Chrzanowska
  15. GLAMOUR Salon Fryzjerski Aneta Szubińska
  16. Salon Fryzjerski „Elizabeth”
Copyright by Zespół Szkół Nr 1 Mińsk Mazowiecki 2010-2015. | Polityka prywatności | Powered by animativ

KARDA KIEROWNICZA

Dyrektor - Małgorzata Beczek
Wicedyrektor - Elżbieta Parol
Wicedyrektor - Paweł Domagała
Wicedyrektor - Wojciech Jackowski
Kierownik internatu - Jolanta Binkowska

KONTAKT

Zespół Szkół nr 1 im. Kazimierza Wielkiego
ul. Budowlana 4
05-300 Mińsk Mazowiecki
tel: 25 758 25 64
fax: 25 758 36 17