wręczenie stypendiów Dyrektora Przedsiębiorstwa Budowu Dróg i Mostów

27 kwietnia w Zespole Szkół nr 1 im. Kazimierza Wielkiego podczas zakończenia roku szkolnego dla klas maturalnych odbyło się wręczenie stypendiów Dyrektora Przedsiębiorstwa Budowu Dróg i Mostów dla najlepszych uczniów technikum budowy dróg. Wręczenia nagród dokonał Pan Mariusz Serżysko Dyrektor Przedsiębiorstwa Budowy Dróg i Mostów razem z kierownikiem kształcenia praktycznego Panem Adamem Trześkowskim.

Wyróżnionymi stypendium uczniami zostali:

-        Patryk Kaczorowski,

-        Bartosz Krasuski,

-        Patryk Wypustek

Pan Mariusz Serżysko odebrał podziękowania za współpracę z Zespołem Szkół nr 1 im. Kazimierza Wielkiego oraz za ufundowanie dla najlepszych uczniów technikum budowy dróg stypendium.

Gratulujemy najlepszym, życząc dalszych sukcesów, a pozostałych uczniów technikum budowy dróg zachęcamy do osiągania coraz lepszych wyników w nauce.