SPOTKANIE Z KRZYSZTOFEM ZANUSSIM

17 kwietnia uczniowie klasy IIW i IIIPPB uczestniczyli w spotkaniu z Krzysztofem Zanussim - polskim reżyserem i scenarzystą filmowym, teatralnym i telewizyjnym, producentem filmowym, publicystą, pedagogiem oraz filozofem.

Spotkanie odbyło się w Bibliotece Pedagogicznej w Mińsku Mazowieckim. Rozmowę z reżyserem o sztuce, wychowaniu, wartościach, filmie i tradycji prowadziła prof. Maria Ekiel-Jeżewska.

Gość oczarował zebranych nauczycieli i uczniów pięknym głosem, niezwykłą erudycją, dowcipem a także ciekawym spojrzeniem na życie, przeszłość. Wypowiedzi przeplatane były watkami autobiograficznymi.