Bezpieczny dom Gerdy i SVS Systemy Zabezpieczeń, Akademia techniczna PPG Deco -atrakcyjne wnętrza

Podczas IV DNI BUDOWLAŃCA do naszej szkoły  zawitali przedstawiciele handlowi z firmy GERDA wraz z SVS Systemy Zabezpieczeń i zaprezentowali uczniom naszego technikum technologie zabezpieczeń która jest wynikiem ponad 20 lat doświadczeń w branży. Przedstawiciele udowodnili nam, że drzwi Gerda to synonim trwałości i bezawaryjności. Szkolenia przeprowadzone przez doświadczonych instruktorów obejmowało prezentację produktów GERDA z uwzględnieniem cech wynikających z konstrukcji oraz zalecanych rozwiązań dotyczących montażu. Zaprezentowano zarówno wzmocnienia stalowymi żebrami i prętami wykonanymi z wysokiej jakości stali, jak i metody montażu elementów.

Gościliśmy w naszej szkole również PPG Deco z Akademią Techniczną, aby przeszkolić kompleksowo tych, którzy profesjonalną karierę fachowca mają dopiero przed sobą czyli uczniów technikum. Przedstawiciel firmy zaprezentował nowoczesne techniki malowania oraz proste i bardziej skomplikowane sposoby uzyskiwania niepowtarzalnych efektów. Dodatkowo uczniowie mieli okazję dostosować wyroby do odpowiednich narzędzi. Przeprowadzono także szkolenia asortymentowe produktów oferowanych przez PPG Deco Polska sp. z o.o.