Warsztaty murowania z Wienerberger Ceramika Budowlana Sp. z o.o.

Podczas IV DNI BUDOWLAŃCA do naszej szkoły zawitali przedstawiciele firmy Wienerberger, prezentując uczniom technikum połączenie innowacyjnej technologii murowania i tradycyjnego, wielowiekowego produktu w nowoczesnym wydaniu – pustaka ceramicznego.

W efekcie ta przełomowa choć już nie tak nowa technologia to same korzyści przede wszystkim dla inwestora, ale również ułatwienie dla ekipy wykonawczej. Czystość, trwałość i doskonałe parametry ścian to zalety, obok których trudno przejść obojętnie budując dom. Szybkość, prostota, lekkość – te wszystkie aspekty nasi uczniowie technikum mogli poznać dzięki praktycznemu szkoleniu z murowania.

Link: https://wienerberger.pl/