1 listopada Dzień Wszystkich Świętych

W dniach 30 i 31 października w naszej szkole odbyły się uroczyste akademie z okazji Uroczystości Wszystkich Świętych i Dnia Zadusznego. Uczniowie klas: II PPB, I PPA, II GEO, II INF A i II W pod kierunkiem p. Katarzyny Budzyńskiej   i p. Jadwigi Rygielskiej przygotowali program słowno-muzyczny pt. „Żywoty Świętych”.

Akademia przebiegała w atmosferze zadumy, pamięci o zmarłych, refleksji nad sensem życia i śmierci oraz drogi dojścia do świętości.

Na zakończenie cała społeczność szkolna minutą ciszy uczciła pamięć zmarłych nauczycieli i pracowników naszej szkoły. Dnia 31 października 2017 r. uczniowie klasy II W zapalili znicze na ich grobach.