Zespół Szkół nr 1
im. Kazimierza Wielkiego
w Mińsku Mazowieckim


 

 

 

 

Spotkanie z przedstawicielem firmy KOSPE

W dniu 26 października 2017 roku uczniowie klasy II i III technik chłodnictwa i klimatyzacji oraz klasy III technik budownictwa uczestniczyli w spotkaniu z Panem Arkadiuszem Świeradem przedstawicielem koszalińskiej firmy KOSPEL. Było to pierwsze spotkanie z cyklu spotkań organizowanych w ramach programu „Akademia Młodego Instalatora”. 

Celem pierwszego spotkania było zapoznanie uczniów z armaturą instalacyjna w chłodnictwie i ogrzewnictwie oraz wykorzystaniem kolektorów słonecznych i ich budową. Główną częścią spotkania była prezentacja pomp ciepła wykorzystywanych w budownictwie jednorodzinnym. Uczniowie zapoznali się jak do ogrzewania wody użytkowej można wykorzystać energię zgromadzoną w otaczającym powietrzu. Słuchacze zostali zapoznani z liniami produkcyjnymi koszalińskiej firmy produkującymi min. kolektory słoneczne, armaturę instalacyjna, i pompy ciepła.

Podczas pierwszego spotkania zostało podpisane porozumienie między  Zespołem Szkół nr 1 im. Kazimierza Wielkiego a firmą Kospel dotyczące dalszej współpracy, która ma polegać na organizowaniu wykładów, szkoleń, warsztatów. Koordynatorem współpracy oraz organizatorem spotkania jest Pan Adam Trześkowski. 

Copyright by Zespół Szkół Nr 1 Mińsk Mazowiecki - 2011. | Polityka prywatności | Powered by animativ

Inspektor Ochrony Danych Osobowych:

iod@zs1mm.edu.pl

KARDA KIEROWNICZA

Dyrektor - Małgorzata Beczek
Wicedyrektor - Elżbieta Parol
Wicedyrektor - Paweł Domagała
Wicedyrektor - Wojciech Jackowski
Kierownik internatu - Jolanta Binkowska

KONTAKT
Zespół Szkół nr 1 im. Kazimierza Wielkiego

ul. Budowlana 4
05-300 Mińsk Mazowiecki
tel: 25 758 25 64
fax: 25 758 36 17