Zakopane

Góry są piękne o każdej porze roku, ale jesienią wyjątkowo, szczególnie kiedy jest słonecznie i ciepło, tak jak w trakcie naszego pobytu w Zakopanem. Tatry potrafią zaczarować widokami, szumem potoków . Także niepowtarzalny urok, choć trudny do zrozumienia,  mają zakopiańskie Krupówki, po których godzinami można spacerować, jeść oscypki i kwaśnicę, słuchać góralskiej muzyki, cieszyć się życiem.

W ciągu sześciu dni zwiedziliśmy Kraków, spacerowaliśmy Doliną Kościeliska, zakopiańskimi uliczkami, wjechaliśmy na Wielką Krokiew, weszliśmy na Gubałówkę, podziwialiśmy panoramę Tatr z tarasów widokowych w Małym Cichym  pojechaliśmy do Ludźmierza, Dębna, Niedzicy.

Czas płynął bardzo szybko, nawet zbyt szybko, aż szkoda było wracać do szkolnej rzeczywistości.

W wycieczce wzięli udział uczniowie : III pp B, II pp A, III H/K i wychowankowie internatu z wychowawcami klas p. Anetą Martyniak, p. Anną Smater-Nagrabą, p. Agnieszką Wojdą i p. Anną Królak.

Nasz pobyt w Zakopanem był nagrodą za zajęcie II miejsca w ogólnopolskim konkursie Fundacji Hotele Polskie Dzieciom pt. „Narysuj swoje prawa”, w którym wzięliśmy udział z inicjatywy  p .kierownik Jolanty Binkowskiej, a pod kierunkiem p. Anny Królak i p. Agnieszki Wąż przygotowaliśmy prace plastyczne.