Nasza szkoła w Naszej Armii!

W sobotę, 9 września wyemitowano program telewizyjny Nasza Armia, którego znaczną część stanowił materiał nakręcony w naszej szkole. Zamiarem autorów programu było przedstawienie zasad funkcjonowania klas wojskowych, ukazanie uczniów tych klas w środowisku szkolnym, poznanie motywów, którymi  się kierowali, wybierając klasę mundurową.

Bohaterami materiału zostali uczniowie I i II LOW, ale także dyrekcja szkoły i wychowawcy.

Dzięki programowi Nasza Armia mieliśmy możliwość spojrzenia na Zespół Szkół nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Mińsku Mazowieckim z innej, zewnętrznej perspektywy. Trzeba przyznać, że zarówno wypowiedzi dyrekcji, jak i uczniów były bardzo profesjonalne.