Sukces naszego ucznia

`W dniach 05 czerwca Uczeń naszej szkoły Piotr Miller wziął udział w szóstej edycji Festiwalu Piosenki Rosyjskiej w Łodzi.  Występując z piosenką z repertuaru popularnego rosyjskiego solisty Siergieja Łazarieva , Piotrek poszerzył muzyczne spektrum konkursu.

Profesjonalne wykonanie naszego Ucznia i energia bijąca z utworu poruszyła zarówno widzów, jak i jury.  Piotrek po raz kolejny pokazał, że świetnie się czuje w scenicznej rzeczywistości. Poziom konkursu był bardzo, bardzo wysoki, wrażenia artystyczne cudowne! Piękne głosy, piękne wykonania. Bardzo nam się podobało i cieszymy się z kolejnego zdobytego doświadczenia.