Zespół Szkół nr 1
im. Kazimierza Wielkiego
w Mińsku Mazowieckim


 

 

 

 

MISTRZOSTWA REGIONU SIEDLECKIEGO

W dniu 19.05.2017r na stadionie w Siedlcach odbyły się Mistrzostwa Regionu Szkół Ponadgimnazjalnych oraz Szkolna Liga Lekkoatletyczna (II rzut), w których wzięło udział 20 szkół ponadgimnazjalnych. Naszą szkołę reprezentowało 20  lekkoatletów. Podczas Mistrzostw Regionu Siedleckiego w lekkoatletyce  reprezentanci naszej szkoły zdobyli 8 medai

złoty medal – Martyna Łokietek ( IW) - skok wzwyż -145cm

srebrny medal – Jakub Nowakowski  ( II in ) - bieg na 400m

srebrny medal – Adrian Bartnicki ( II bu ) -  bieg na 400m srebrny medal

brązowy medal  – Rafał Niedziałek (IVbu)  -  skok w dal

srebrny medal – Michał Jankowski ( IW),Rafał Niedziałek (IVbu), Eryk Szczęsny ( I thk),      

                              Franciszek Kołodziejczyk ( I thk) -  sztafeta męska 4 x 100 metrów

brązowy medal – Szymon Jałocha ( II bu)  - pchnięcie kulą

brązowy medal – Jakub Cacko ( I inb) – skok wzwyż

 brązowy medal - Jakub Nowakowski(IIin), Adrian Bartnicki ( IIbu ), Marcin Kacprowicz(IB),  

                               Maciej  Czyżkowski ( III in) - sztafeta męska 4 x 100 metrów 

Wyniki naszych uczniów:

 

 

100 m

8m

Mikulska Michalina – 14,33 sek

21m

Borzym Zuzanna – 14,91 sek

   
 

400 m

6m

Szuba Sylwia – 1.12,80min

 

1500 m

7m

Kawka Julia – 6.18,52min

   
 

w dal

18m

Bożym Zuzanna – 3,92m

19m

Rosa Joanna – 3,17m

   
 

Wzwyż

1m

Łokietek Martyna– 145cm

 

 

 

 
 

Chłopcy

   

 

 

100 m

   

 

4m

Niedziałek Rafał -11,98s

 

 

 

31

Szczęsny Eryk -  12,80s

 

 

 

37

Kołodziejczyk Franciszek -12,94s

 

 

 

   

 

 

 

 

400 m

 

 

 

2

Nowakowski Jakub – 56,03s

 

 

 

4

Jankowski Michał – 56,57s

 

 

 

5

Kacprowicz Marcin – 56,68s

 

 

 

   

 

 

 

 

800 m

 

 

 

4

Gajc Bartłomiej – 2.16,93min

 

 

 

   

 

 

 

 

1500 m

 

 

 

2

Bartnicki Adrian – 4.44,01min

 

 

 

4

Witowski Tomasz – 4.47,46min

 

 

 

   

 

 

 

 

w dal

   

 

3

Niedziałek Rafał – 6.02m

 

 

 

   

 

 

 

 

wzwyż

 

 

 

3

Cacko Jakub – 180cm

 

 

 

   

 

 

 

 

kula 6 kg

 

 

 

3

Jałocha Szymon - 12,36m

 

 

 

23

Celiński Patryk – 8,64m

 

 

 

   

 

 

 

 

oszczep

 

 

 

22

Jałocha Szymon – 22,58m

 

 

 

23

Celiński Patryk -16,88m

 

 

 

   

 

 

 

 

4 x 100 m

 

 

 

3m

Jankowski Michał,  Niedziałek Rafał, Szczęsny Eryk,  Kołodziejczyk Franciszek

47,81s

 

 

       

 

 

4 x 400 m

   

 

2m

Nowakowski Jakub, Kacprowicz Marcin, Czyżkowski Maciej, Bartnicki Adrian

3,48,75s

 

 

           
 
   
 

 

     

 

Sztafeta4x400 2 miejsce -

Mikulska Michalina, Szuba  Sylwia,  Kawka Julia, Śpiewak Weronik – 4.54,30

 

Brawa dla medalistów!! I ogromne podziękowania dla wszystkich uczestników, którzy reprezentowali naszą szkołę na Mistrzostwach Powiatu jak również na Mistrzostwach Regionu

Copyright by Zespół Szkół Nr 1 Mińsk Mazowiecki - 2011. | Polityka prywatności | Powered by animativ

Inspektor Ochrony Danych Osobowych:

iod@zs1mm.edu.pl

KARDA KIEROWNICZA

Dyrektor - Małgorzata Beczek
Wicedyrektor - Elżbieta Parol
Wicedyrektor - Paweł Domagała
Wicedyrektor - Wojciech Jackowski
Kierownik internatu - Jolanta Binkowska

KONTAKT
Zespół Szkół nr 1 im. Kazimierza Wielkiego

ul. Budowlana 4
05-300 Mińsk Mazowiecki
tel: 25 758 25 64
fax: 25 758 36 17