IKAR MATEMATYCZNY

W dniu 15 marca 2017 roku w Zespole Szkół im. Bohaterów Narwiku w Warszawie odbył się drugi etap konkursu matematycznego "IKAR MATEMATYCZNY". W konkursie brali udział uczniowie z Warszawy, Radomia, Siedlec, Płocka, .... i oczywiście z Zespołu Szkół nr 1 im Kazimierza Wielkiego z Mińska Mazowieckiego. Naszą szkołę godnie reprezentowała dwójka uczniów uzdolnionych matematycznie z klasy III technikum geodezyjnego

Katarzyna Pilo i Dominik Grudzień. Na konkursie dominowały zadania  o tematyce lotniczej. (W tej szkole jest technikum lotnicze)Długo kazano nam czekać na wyniki konkursu. Ale się doczekaliśmy. Jest nam miło że Dominik Grudzień znalzał się na drugim miejscu wśród wyróżnionych uczestników konkursu i mógł w dniu 11 maja odebrać od burmistrza dzielnicy Warszawa Włochy pamiątkowy dyplom i nagrody z tym związane. Gratulujemy Dominikowi i zapraszamy w przyszłym roku uczniów klas II i III technikum do przystąpienia do tego konkursu.