Narysuj swoje prawa

Młodzież internatu z inicjatywy Pani Kierownik Jolant   Binkowskiej, pod kierunkiem P. Ani Królak i P. Agnieszki Wąż wzięła udział   w ogólnopolskim konkursie organizowanym przez Fundację Hotele Polskie Dzieciom, pt. „Narysuj swoje prawa”. Celem konkursu było przybliżenie problematyki ochrony praw dziecka oraz zachęcenie do przedstawienia w sposób graficzny kolejnych artykułów Konwencji o Prawach Dziecka. W konkursie zajęliśmy drugie miejsce (na 2317 szkół z całej Polski) i wygraliśmy dofinansowanie do 5-cio dniowej wycieczki do Zakopanego.

Zwycięskie plakaty szostały zaprezentowane na portalach społecznościowych i przeznaczone na aukcję wspierającą zbiórkę pieniędzy na Europejskie Centrum Hipoterapii dla Dzieci z Autyzmem.