Zespół Szkół nr 1
im. Kazimierza Wielkiego
w Mińsku Mazowieckim


 

 

 

 

III DZIEŃ BUDOWLAŃCA

20 kwietnia 2017 roku w naszej szkole po raz trzeci odbył się Dzień Budowlańca, w którym uczestniczyły klasy: technik budownictwa, technik chłodnictwa i klimatyzacji, stolarz, monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych oraz monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie.

Swoje produkty zaprezentowały firmy:

  • AWENTA  oferująca innowacyjny - pionierski pomysł „SYSTEM+”  stworzony w oparciu o sprawdzone rozwiązania z gammą wyrobów pozwalających na tworzenie wentylatorów i kratek wentylacyjnych według indywidualnych potrzeb. Prezentację firmy uzupełniła bardzo obszerna wystawa produktów i ofert na banerach, które wzbudziły zainteresowanie nie tylko uczniów klasy technik chłodnictwa i klimatyzacji.

 

  • KOSBUD producent chemii budowlanej i systemów ociepleń, której przedstawiciel zaprezentował młodzieży szeroką gamę produktów z jednoczesnym pokazem montażu okładzin elewacyjnych -  deski dekoracyjnej TABULO i elastycznych płytek KLINKIERO.

 

  • Sevrol oferujący najszerszy na rynku wybór systemów do drzwi przesuwnych, składanych i rozwieranych oraz systemów do zabudowy garderób i profili wykończeniowych.  

 

  • Zehnder Polska oferująca rozwiązania dla komfortowego, zdrowego i energooszczędnego klimatu wnętrz, przedstawiciel firmy przedstawił nowe technologie ogrzewnictwa i chłodnictwa w formie podwieszonego sufitu dostępnego w różnych wariantach oraz promienników sufitowych Zehnder ZIP, przyczyniających się do stworzenia komfortowego, zdrowego i energooszczędnego mikroklimatu w pomieszczeniach.

 

Uczestnictwo w spotkaniach z przedstawicielami firm umożliwiło uczniom zapoznanie się z nowymi technologiami i innowacjami stosowanymi obecnie w budownictwie. Znajomość nowych rozwiązań technologicznych różnych procesów budowlanych to duży plus w poruszaniu się po rynku pracy da przyszłych absolwentów naszej szkoły

Copyright by Zespół Szkół Nr 1 Mińsk Mazowiecki - 2011. | Polityka prywatności | Powered by animativ

Inspektor Ochrony Danych Osobowych:

iod@zs1mm.edu.pl

KARDA KIEROWNICZA

Dyrektor - Małgorzata Beczek
Wicedyrektor - Elżbieta Parol
Wicedyrektor - Paweł Domagała
Wicedyrektor - Wojciech Jackowski
Kierownik internatu - Jolanta Binkowska

KONTAKT
Zespół Szkół nr 1 im. Kazimierza Wielkiego

ul. Budowlana 4
05-300 Mińsk Mazowiecki
tel: 25 758 25 64
fax: 25 758 36 17