WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU NA NAJLEPSZĄ PREZENTACJĘ MULTIMEDIALNĄ DOTYCZĄCĄ ŻYCIA I TWÓRCZOŚCI ANTONIEGO CIERPLIKOWSKIEGO KRÓLA FRYZJERÓW I FRYZJERA KRÓLÓW

W 27 marca 2017 Komisja Przedmiotów Zawodowych przeprowadziła konkurs szkolny na najlepszą prezentacje multimedialną dotyczącą życia i twórczości Antoniego Cierplikowskiego „KRÓLA FRYZJERÓW I FRYZJERA KRÓLÓW”. Uczniowie klas fryzjerskich przygotowali 45 prezentacji konkursowych. 10 kwietnia 2017 r. spotkała się komisja konkursowa w składzie: Alina Kopczyńska, Małgorzata Dumicz i Katarzyna Budzyńska. Po burzliwych obradach komisja konkursowa wyłoniła następujących laureatów konkursu.

I MIEJSCE   - Dominika Zagórska kl. III TUF

II MIEJSCE – Magdalena Gójska kl. II TUF

III MIEJSCE – Marta Kowalczyk kl. III F

Nagrodzonym gratulujemy, pozostałym życzymy powodzenia w następnych konkursach.