Wycieczka do hotelu Westin w Warszawie

W dniu 30.03.2017r. uczniowie z Zasadniczej Szkoły Zawodowej z kierunków kucharz i pracownik pomocniczy obsługi hotelowej byli na wycieczce zawodowej w pięciogwiazdkowym Hotelu Westin w Warszawie.

Przebywali w apartamencie prezydenckim i innych apartamentach oraz w licznych pokojach na przestrzeni od IV do XX piętra, restauracji, Sali balowej i bankietowej, spa oraz siłowni. Ćwiczyli terminologię z branży hotelowej oraz utrwalali elementy wyposażenia jednostek mieszkalnych , jak również węzłów higieniczno –sanitarnych.  Poznali zasady funkcjonowania hotelu ekologicznego, przyjaznego dla dzieci i zwierząt.

Uczniowie podziwiali naszą stolicę z windy panoramicznej. Na zakończenie wzięli udział w poczęstunku w Executive Club oraz dostali upominki. Podziękowali panu Pawłowi Weredzie –asystentowi menagera recepcji za serdeczne przyjęcie w hotelu.

Młodzież przebywała pod opieką Agnieszki Wojdy, Jolanty Binkowskiej i Anny Królak.