Sukces w XI Powiatowym Konkursie Piosenki Kabaretowej i Teatralnej.

Dnia 22 marca w Gimnazjum Miejskim nr 3 im. Janusza Kusocińskiego w Mińsku Mazowieckim odbył się Powiatowy Konkurs Piosenki Kabaretowej i Teatralnej, w którym wziął udział uczeń naszej szkoły z klasy I bud – Piotr Miller pod kierunkiem opiekuna p.Doroty Chodorskiej.

Wykonanie Piotra wzbudziło niemałe zainteresowanie, co zostało odnotowane na stronie szkoły:

„Występ Piotra Millera z Zespołu Szkół nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Mińsku Mazowieckim sprawił, że wielu obecnym na sali damom mocniej zabiło serce. W piosence „Bądź moim natchnieniem z repertuaru Andrzeja Zauchy uczeń dogonił mistrza, a przy tym tak zalotnie się uśmiechał… Kilka z pań spierało się nawet, do kogo kierował te uśmiechy.”

Piotr zajął II miejsce w kategorii szkoły ponadgimnazjalne, za co otrzymał statuetkę oraz dyplom. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

O konkursie przeczytać można na stronie: http://gim3minskmaz.szkolnastrona.pl/art,1078,kabaretowo-i-teatralnie-po-raz-xi