Konkurs na Logo Dnia Budowlańca

Konkurs na logo Dnia Budowlańca organizowanego w Zespole Szkół nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Mińsku Mazowieckim. Szczegóły konkursu:

I ORGANIZATOR KONKURSU

Organizatorem konkursu jest Zespół Przedmiotów Budowlanych w Zespole Szkół nr 1
 im. Kazimierza Wielkiego w Mińsku Mazowieckim.

II CEL KONKURSU

Celem konkursu jest wyłonienie najlepszego projektu logo Dnia Budowlańca organizowanego w Zespole Szkół nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Mińsku Mazowieckim.

III PRZEDMIOT KONKURSU

• Ø Przedmiotem konkursu jest projekt logo Dnia Budowlańca.
  • Ø Logo musi zawierać w sobie elementy pozwalające na jednoznaczne powiązanie
    go z budownictwem/ budową.
  • Ø Logo ma być wykonana w  grafice odręcznej lub komputerowej według autorskiego projektu
    i nie może zawierać elementów objętych prawną ochroną.
  • Ø Logo musi się zawierać w kwadracie o maksymalnych wym. 15cm na 15cm.

IV WARUNKI UCZESTNICTWA W KONKURSIE

• Ø Konkurs jest skierowany do uczniów Zespołu Szkół nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Mińsku Mazowieckim.
  • Ø Udział w konkursie mogą brać tylko pojedyncze osoby nie zespoły.
  • Ø Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu maksymalnie 3 prace.
  • Ø Projekt logo należy przedłożyć w  formie elektronicznej i papierowej lub papierowej.
  • Ø Prace konkursowe należy opisać następującymi informacjami: imię i nazwisko autora,
    typ szkoły, klasa. Wersje papierowe należy opisać z tyłu pracy.

V  WYMAGANIA PROJEKTU

• Ø Logo powinno być wykonane w grafice odręcznej lub w programie grafiki wektorowej
    np. Inkscape
  • Ø Logo powinno funkcjonować w wersji czarno-białej i kolorowej, powinno być łatwo skalowane i możliwe do wykorzystania jako nadruk na koszulkę, teczkę, plakat.
  • Ø Projekt powinien być przedstawiony w formie papierowej w formacie A4 lub zapisu elektronicznego /np. płyta CD , DVD/ i papierowej w formacie A4. Na płycie powinna znaleźć się praca wykonana w programie do grafiki wektorowej oraz w formie pliku JPG lub PDF.
  • Ø W przypadku stwierdzenia naruszenia zasad dotyczących wykorzystywania prac osób trzecich /plagiat/ projekt nie zostanie dopuszczony do konkursu.
  • Ø Dostarczone prace konkursowe i wszystkie prawa autorskie do nich przechodzą na własność organizatora konkursu.
  • Ø Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez organizatora na potrzeby konkursu.
  • Ø Przystąpienie do konkursu jest akceptacją jego regulaminu.

VI TERMIN I MIEJSCE SKŁADANIA PRAC

• Ø Prace konkursowe należy dostarczyć do 10 maja 2017 roku do Ewy Bujalskiej /sala 108/.
  • Ø Rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie wyników nastąpi w czasie Festiwalu Talentów
    - koniec maja 2017r
  • Ø Najciekawsze prace zostaną nagrodzone nagrodami rzeczowymi.
  • Ø Wyniki konkursu wraz z pracami konkursowymi zostaną opublikowane na stronie internetowej szkoły.