Uczniowie z klas technik budownictwa uczestniczyli w regionalnym etapie Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych.

Etap regionalny OWIUB odbył się 4 marca 2016 roku w Warszawie. Uczestniczyło w nim 75 uczniów z 17 szkół województwa mazowieckiego i łódzkiego. Uczniowie naszej szkoły wystąpili pod opieką pani Ewy Bujalskiej.

reprezentacja naszej szkoły:

• Piotr Konopacki      - kl. II bud
  • Luiza Zwierz           - kl. III bud
  • Jakub Kopeć            - kl. III bud
  • Przemysław Orych  - kl. III bud
  • Rafał Rek                 - kl. III bud
  • Kamil Końka           - kl. IV bud/B

Do OWIUB uczniów przygotowywała Ewa Bujalska.

Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych jest organizowana przez Politechnikę Warszawską Wydział Inżynierii Lądowej od 1987 roku. Uczestniczą w niej uczniowie techników budowlanych i architektonicznych z całego kraju.

Zakres Olimpiady obejmuje wiadomości ogólno-budowlane, konstrukcyjne i projektowe z zakresu budownictwa oraz nowości rynkowe z dziedziny budownictwa.