Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych

Początek drugiego semestru był obfity w wydarzenia sportowe. Odbyły się Mistrzostwa Powiatu w pływaniu , tenisie stołowym i piłce siatkowej  chłopców. 6 lutego 2017 roku na pływalni MOSiR-u odbyły się Mistrzostwa Powiatu Mińskiego w pływaniu indywidualnym i sztafetowym. Naszą szkołę reprezentowało sześć dziewcząt i ośmioro  chłopców. Uczniowie naszej szkoły wywalczyli miejsca  na podium oraz zakwalifikowali się do zawodów regionalnych.

Srebrny medal zdobył:

ŻYWICKI Aleksander (III WB) 34.43s –  50m styl klasyczny

Brązowe medaei zdobyli:

MIKULSKA Michalina (II W) 48.91s  - 50m styl klasyczny

MARCZAK Arkadiusz ( II W) 35.84 s – 50m styl klasyczny

ŻYWICKI Aleksander( III WB) 28.19 s – 50m styl dowolny

W kategorii 4x50m stylem dowolnym   sztafeta męska w składzie: MAJ Bartosz ( IB), TELUK Mikołaj, MARCZAK Arkadiusz (II W), ŻYWICKI Aleksander( III WB) zajęła  II miejsce, a sztafeta damska w składzie: ROMAN Klaudia   (I PPB), PAROL Weronika (II W),  MIKULSKA Michalina (II W), WOŻNIAK Wiktoria   - III miejsce

Wszystkim dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów na Mistrzostwach Regionu.

Opiekunami naszych drużyn były Bożena Niemyjska oraz Ewa Mikucewicz.

Piłka Siatkowa.

7 lutego w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 odbyły się Powiatowe finały w piłce siatkowej chłopców.

Nasza drużyna w składzie: Celiński patryk (II W), Dybcio Bartłomiej (I W), Radomski Mateusz (III W), Zalewski Karol (II geo), Szelest Damian ( III in), Jałocha Szymon (II bu), Ludwiniak Rafał ( IV drs), Wojciechowski Adam ( III t), Zawadzki Piotr ( III t), Niedziałek Rafał ( IV bub), Bielak Piotr (III bu) zajęła IV miejsce. Najlepszym zawodnikiem został Zalewski Karol.

Opiekun drużyny Adam Kamela.

Tenis stołowy

9 lutego 2017roku nasza szkoła była gospodarzem drużynowych Powiatowych Mistrzostwach w tenisie stołowym. Zawody odbyły się w dwóch kategoriach dziewcząt i chłopców. W kategorii dziewcząt zgłosiło się 6 drużyn, natomiast w kategorii chłopców rywalizowało 7 drużyn z naszego Powiatu. Po zaczętych meczach zostały wyłonione najlepsze  drużyny Powiatu Mińskiego. W kategorii dziewcząt naszą szkołę reprezentowały: Fiodor Weronika (Igeo), Grudkowska Natalia (Igeo), Rawska Marlena (IVgeo) zajmując II miejsce.

Chłopcy zajęli V miejsce w składzie: Możdżanek Kamil (III m/s), Ludwiniak Rafał (IVdr), Żydkiewicz Maciej (I inA).

Opiekunem naszych drużyn i organizatorom zawodów był Robert Stelmach oraz Adam Kamela. Puchary i medale dla najlepszych drużyn wręczył wicedyrektor Wojciech Jackowski.