Wspólne kolędowanie

W czwartek, 22 grudnia wspólnie przeżywaliśmy radość kolędowania i poczuliśmy atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Z tej okazji Samorząd Uczniowski zorganizował koncert bożonarodzeniowy pt. „Wspólne kolędowanie”.

Spotkanie rozpoczęło się kilkoma słowami wstępu, które wygłosili przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego, a następnie przybliżyli oni ciekawe informacje dotyczące śpiewanych kolęd. Przy pięknej zimowej dekoracji swoje występy zaprezentowały poszczególne klasy. W koncercie bożonarodzeniowym udział wzięli wszyscy uczniowie klas pierwszych, klasy II PPB i gościnie uczniowie klasy IV INF ,a zgromadzona społeczność szkolna włączając się do wspólnego śpiewania. Wśród zaprezentowanych utworów znalazły się tradycyjne, wszystkim znane kolędy oraz współczesne piosenki bożonarodzeniowe.