Wyróżnienie w Ogólnopolskim Rankingu

Zespół Szkół nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Mińsku Mazowieckim po raz kolejny został wyróżniony w Ogólnopolskim Rankingu IT SZKOŁA 2016.

IT Szkoła to internetowy, otwarty program studiów e-learningowych w zakresie teorii oraz zastosowań technologii informacyjno-komunikacyjnych (ICT).

Ranking szkół ponadgimnazjalnych IT Szkoła jest sporządzany na podstawie pomiaru aktywności udziału uczniów szkół ponadgimnazjalnych w poszczególnych kategoriach działań programu: kursach dla uczniów, wszechnicy informatycznej stacjonarnej, wszechnicy informatycznej online, konkursach IT, akademickich kołach naukowych oraz we wszechnicy na kołach.