DZIEŃ DAWCY SZPIKU(18-01-2019)

W dniu 23 stycznia 2019r ( środa ) w auli szkoły odbędzie się rejestracja DAWCÓW SZPIKU w godzinach 9-13. Dawcą może zostać każdy ogólnie zdrowy człowiek pomiędzy 18 a 55 rokiem życia, ważący nie mniej niż 50 kg i o wskaźniku masy ciała nie wyższym niż 40 BMI.

W szczególności zapraszamy pełnoletnich uczniów naszej szkoły, oraz pracowników zespołu. Podczas rejstracji należy posiadać dowód osobisty.

JAKO DAWCA DAJESZ CHOREMU

NAJCENNIEJSZY DAR-SZANSĘ BY ŻYĆ.

Geologia i surowce mineralne Polski(14-01-2019)

We wtorek 8 stycznia uczniowie klasy 3bud udali się na wycieczkę do Warszawy, której celem było zwiedzenie Muzeum Ziemi PAN.  Uczniowie wzięli udział w lekcji muzealnej „Geologia i surowce  mineralne Polski”, podczas której poszerzyli wiedzę na temat budowy geologicznej Polski i Europy oraz procesów geologicznych kształtujących nasz kontynent.

S.O.S. Dla Emilii Wiśniewskiej - Wychowawcy internatu(10-01-2019)

Szukamy ludzi dobrej woli i wielkiego serca. Wierzymy, że jak zawsze My społeczność Budowlanki zjednoczymy się w „słusznej sprawie”. Nie bądźmy obojętni na prośbę potrzebujących i przekażmy wiadomość kolejnym osobom...

Udostępniamy:

Link do portalu zrzutka.pl, na którym można wpłacać pieniądze,
Facebook  z prośbą o udostępnianie, aby wiadomość dotarła do jak największej liczby osób.

Obudź się. Możesz więcej(08-01-2019)

Dnia 28 listopada 2018 r. w naszej szkole gościliśmy Ojca Łukasza Buksę, franciszkanina, autora tekstów, wokalistę, instruktora snowbordu, a także autora programu profilaktycznego "Obudź się. Możesz Więcej". Aula Zespołu zmieściła (w dwóch turach) prawie wszystkich uczniów naszej szkoły. Ojciec Łukasz znalazł uniwersalny sposób porozumiewania się z młodzieżą - śpiew!

Zebranie rodziców(07-01-2019)

W dniu 07.01.2019 roku o godz. 17.30 odbędzie się zebranie rodziców

Wesołych Świąt(22-12-2018)

Dyrekcja Zespołu Szkół nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Mińsku Mazowieckim życzy wszystkim uczniom, rodzicom i oracownikom, aby przy świątecznym stole nie zabrakło światła i ciepła rodzinnej atmosfery, a Nowy Rok niósł ze sobą szczęście i pomyślność.

Zobacz wszystkie aktualności

Copyright by Zespół Szkół Nr 1 Mińsk Mazowiecki 2010-2015. | Polityka prywatności | Powered by animativ