Sprawdzian uzdolnień kierunkowych(21-05-2019)

Sprawdzian uzdolnień kierunkowych - klasa sportowa, odbędzie się 22 maja 2019 o godz 10.00 - szkoła ponadpodstawowa i ponadgimnazjalna" .Obowiązuje strój sportowy i obuwie na białej podeszwie.

''DZIEŃ ZE STOŁECZNĄ POLICJĄ'' W ZESPOLE SZKÓŁ NR 1 IM. KAZIMIERZA WIELKIEGO(16-05-2019)

W ramach przedsięwzięcia informacyjno – edukacyjnego pt. „Dzień ze stołeczną Policją” na terenie zielonym przy budynkach CKZiU (przy rogu ulic Budowlanej i Jasnej) odbędą się:

1. pokaz tresury psów służbowych – elementy posłuszeństwa,
  2. pokaz wyszkolenia koni służbowych,
  3. pokaz dynamiczny – zatrzymanie niebezpiecznego przestępcy

prowadzone przez Wydział Wywiadowczo – Patrolowy Komendy Stołecznej Policji.

Termin: 24.05.2019 r. godz. 12.15 – 13.00

Zapraszamy serdecznie okolicznych mieszkańców i wszystkich zainteresowanych

Dyrektor Zespołu Szkół nr 1 ogłasza nabór(16-05-2019)

Dyrektor Zespołu Szkół nr 1 ogłasza nabór na stanowiska nauczycieli kształcenia praktycznego i teoretycznego w technikum w zawodach:

1- technik geodeta
2- technik informatyk / specjalizacje: systemy operacyjne,bazy danych,sieci komputerowe, urządzenia technik komputerowych/
3- technik budowy dróg
4- technik chłodnictwa i klimatyzacji
5- technik przemysłu mody
6- technik budownictwa

7- nauczyciela fizyki /realizacja podstawy w zakresie rozszerzonym/
8 – nauczyciela języka hiszpańskiego
9- nauczyciela rewalidacji
10- nauczyciela wspierającego kształcenie / tu: wymagany kierunek pedagogika specjalna/.

II Międzyszkolny Konkurs Fryzjerski - Bajkowe fryzury.(16-05-2019)

Zapraszamy uczniów szkół fryzjerskich do udziału II Międzyszkolnym Konkursie Fryzjerskim Bajkowe Fryzury
Konkurs odbędzie się dnia 6.06.2019 r. w Zespole Szkół Nr 1  im. Kazimierza Wielkiego w Mińsku Mazowieckim.
Ideą konkursu jest rozwijanie zainteresowań zawodowych młodych miłośników sztuki fryzjerskiej.
Konkurs obejmuje wykonanie fryzury stylizacji i makijażu.

INFORMATYCY W FINALE(14-05-2019)

Zespół z  Technikum Informatycznego w składzie Mateusz Murawski  oraz Rafał Jackowski (opiekun Mirosław Paja) zakwalifikował się do finału (jako jeden z dziesięciu zespołów z Polski) w ogólnopolskim konkursie dla młodych Administratorów Systemów Komputerowych „Potyczki Młodych Adminów”. Finał  8 czerwca w Warszawie.

Rekrutacja na rok szkolny 2019/2020(10-05-2019)

Nabór kandydatów do szkół ponadgimnazjalnych/ponadpodstawowych rok szkolny 2019/2020 odbędzie się za pomocą systemu elektorincznego.

Zobacz wszystkie aktualności

Copyright by Zespół Szkół Nr 1 Mińsk Mazowiecki 2010-2015. | Polityka prywatności | Powered by animativ