Dzień Otwarty Zespołu Szkół nr 1 im. Kazimierza Wielkiego(21-03-2019)

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych nauką w naszej szkole na Dzień Otwarty,  który odbędzie się 27 marca ( środa) w godzinach 15:00-19:00. Będzie można poznać profile kształcenia, porozmawiać z uczniami i nauczycielami.

Konkurs Wiedzy o Patronie Szkoły Kazimierzu Wielkim(21-03-2019)

Dnia 20.03.2019 odbył się konkurs Wiedzy o Patronie Szkoły Kazimierzu Wielkim. Udział wzięli uczniowie klasy II K BSS. Młodzież wykazała się dużą wiedzą o swoim Patronie i zajęła miejsca na podium. I miejsce – Marcin Jeznacki, II miejsce Angelika Jabczyńska i dwa równoległe: III miejsce – Daniel Gałązka, Krzysztof Domański. Wszystkim uczniom gratulujemy!

Nasi uczniowie najlepsi !!!(20-03-2019)

Powiatowe eliminacje „Turnieju Wiedzy Pożarniczej”

W dniu12 marca 2019 roku w budynku Komendy Powiatowej PSP w Mińsku Mazowieckim odbyły się eliminacje powiatowe do 42 edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM”. Głównym organizatorem konkursu był Oddział Powiatowy Związku OSP RP w Mińsku Mazowieckim przy współudziale Komendy Powiatowej PSP w Mińsku Mazowieckim.

Ogólnopolski Konkurs Mody Fryzjerskiej ''Magiczna Wiosna''(19-03-2019)

13 marca w Garwolinie odbył się III Ogólnopolski Konkurs Mody Fryzjerskiej ,, Magiczna Wiosna”. W wydarzeniu wzięło udział 16 uczennic z całej Polski. Nasza szkołę reprezentowały: Paulina Marczuk z III klasy Branżowej Szkoły I Stopnia, która otrzymała 5 wyróżnień oraz nagrodę specjalną za najlepszą stylizację. Natomiast Patrycja Michałowska z II klasy technikum otrzymała 2 wyróżnienia. Opiekę nad uczennicami sprawowała pani Alina Kopczyńska.

Dziewczętom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów i inspiracji fryzjerskich.

Pierwsza nagroda dla naszej szkoły(14-03-2019)

Z dumą informujemy, że międzynarodowy projekt Etwinning „In Sight In Mind” współtworzony przez uczniów naszej szkoły w roku szkolnym 2017/ 2018 zdobył pierwszą nagrodę w swojej kategorii wiekowej w Europejskim Konkursie Nagród Etwinning 2019!

Zapraszamy na stonę projektu

Spotkanie z absolwentem(14-03-2019)

13 marca gościliśmy w czytelni szkolnej pana Mariusza Kozerę – byłego absolwenta i nauczyciela przedmiotów zawodowych w ZS nr 1,a obecnie wykładowcę w Innowacyjnej Szkole Wyższej Collegium Mazowia w Siedlcach, który także przez wiele lat piastował  stanowisko z-cy dyrektora Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Warszawie. W spotkaniu wzięły udział klasy II DR, II Bud i III Bud, które z wielkim zainteresowaniem wysłuchały wykładu na temat szkolnictwa zawodowego, rynku pracy oraz możliwości rozwoju.

Zobacz wszystkie aktualności

Copyright by Zespół Szkół Nr 1 Mińsk Mazowiecki 2010-2015. | Polityka prywatności | Powered by animativ