Ulotka promocyjna(18-04-2018)

Powiatowa Giełda Szkół Ponadgimnazjalnych(18-04-2018)

"Kolejny raz wspieramy w potrzebie"(18-04-2018)

"Na ratunek Małego serduszka". W dniach 20-23 kwietnia 2018 r. (piętek - poniedziałek) zostanie przeprowadzona zbiórka pieniędzy na operacje ratującą życie i zdrowie 2-letniego Filipka. PROSIMY O WSPARCIE!

Warsztaty murowania z Wienerberger Ceramika Budowlana Sp. z o.o.(17-04-2018)

Podczas IV DNI BUDOWLAŃCA do naszej szkoły zawitali przedstawiciele firmy Wienerberger, prezentując uczniom technikum połączenie innowacyjnej technologii murowania i tradycyjnego, wielowiekowego produktu w nowoczesnym wydaniu – pustaka ceramicznego.

Sukces naszych uczniów na zawodach strzeleckich ''O srebrne muszkiety''(16-04-2018)

10 kwietnia 2018 r. na strzelnicy Związkowego Klubu Strzeleckiego Warszawa odbył się rejonowy etap ogólnopolskich zawodów strzeleckich „O srebrne muszkiety” organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Warszawie przy wsparciu i pomocy Wojskowego Centrum Edukacji Obywatelskiej oraz Ligi Obrony Kraju. Zawody odbywały się w dwóch kategoriach: chłopców i dziewcząt. Drużyna męska z naszej szkoły w składzie: Arkadiusz Przasnek, Bartłomiej Dybcio, Piotr Markowski zajęła I miejsce, a drużyna dziewcząt w składzie: Patrycja Słomka, Aleksandra Przasnek, Klaudia Paluszewska, Julia Klimek, Sylwia Mućko zajęła, także wysokie, V miejsce.

IV DNI BUDOWLAŃCA - Praktyczne fasady - KOSBUD tynki dekoracyjne(10-04-2018)

DNI BUDOWLAŃCA odbyły się w naszej szkole po raz 4, uczestniczyło w nich kilkanaście firm z branży budowlanej, drogowej, sanitarnej i klimatyzacyjnej. W przygotowanie dni zaangażowani byli nauczyciele: Ewa Bujalska, Bogusława Bartosiewicz, Emilia Mejszutowicz, Halina Nowak, Tomasz Szuba, Paweł Domagała, Adam Trześkowski. W wydarzeniu brali udział uczniowie klas 1, 2, 3, 4 – technik budownictwa, 1 technik drogownictwa, 1, 2, 3, technik chłodnictwa  i klimatyzacji, 1, 2, 3 monter robót wykończeniowych w budownictwie, monter sieci i instalacji sanitarnych, stolarz.

Zobacz wszystkie aktualności

Copyright by Zespół Szkół Nr 1 Mińsk Mazowiecki 2010-2015. | Polityka prywatności | Powered by animativ