Szkolenie animatora(22-02-2019)

Taniec disco, ogromne bańki mydlane, malowanie twarzy, zabawy chustą Klanza oraz wiele innych atrakcji stało się udziałem uczestników szkolenia „Animator Zabaw Dziecięcych” zorganizowanego w Zespole Szkół nr 1 w Mińsku Mazowieckim 16 lutego 2019 roku. Szkolenie prowadzone było przez ogólnopolską firmę Stageman.

Ogłoszenie o naborze na stanowisko(20-02-2019)

Dyrektor Zespołu Szkół nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Mińsku Mazowieckim ogłasza nabór na stanowisko w dziale księgowość:

Ogłoszenie o naborze na stanowisko(20-02-2019)

SUKCESY ZESPOŁU SZKÓŁ NR 1(14-02-2019)

10 stycznia odbył się 21 finał Rankingu Najlepszych Liceów i Techników w Polsce – „PERSPEKTYWY 2019”. W zestawieniach zostały zaprezentowane jedynie szkoły, które uzyskały najlepszą pozycję rankingową.

Liceum Ogólnokształcące z Zespole Szkół nr 1 zdobyło zaszczytny tytuł „BRĄZOWEJ SZKOŁY”, natomiast Technikum„SREBRNEJ SZKOŁY”.

Gratulujemy uczniom i nauczycielom. To dzięki ich pracy Zespół Szkół nr 1 w Mińsku Mazowieckim może cieszyć się tak zacnymi tytułami.

Rejestracja dawców szpiku DKMS(11-02-2019)

23.01.2019 w auli szkoły odbyła się rejestracja dawców szpiku DKMS „Podaruj Oliwce nowe życie”. Przy współpracy wolontariuszy z naszej szkoły udało się zarejestrować 49 osób. Gościem był nasz absolwent Daniel,  który  opowiedział o działalności fundacji i wszystkich etapach bycia Dawcą, które sam przeszedł. Po prelekcji wielu naszych uczniów i ludzi spoza szkoły, chętnych pomagać,  zgłosiło się do rejestracji. Wszystkim wolontariuszom i osobom włączonych w przygotowanie, jak również wszystkim którzy chcą pomagać – BARDZO DZIĘKUJEMY.

W Bożonarodzeniowym stylu...(25-01-2019)

17 i 18 stycznia uczniowie Zespołu Szkół nr 1 w Mińsku Mazowieckim w bożonarodzeniowym stylu zaprezentowali się młodzieży ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Mińsku Mazowieckim oraz ze Stanisławowa. W humorystyczny sposób przedstawili fragment z życia polskiej rodziny. Uczniowie z wielkim zaangażowaniem wcielili się w postacie i zagrali wielce przekonująco.

Zobacz wszystkie aktualności

Copyright by Zespół Szkół Nr 1 Mińsk Mazowiecki 2010-2015. | Polityka prywatności | Powered by animativ