VIII edycji Programu "Twoje dane - Twoja sprawa".(27-07-2018)

Jakub Płoski finalistą XLVIII Olimpiady Literatury i Języka Polskiego przy Instytucie Badań Literackich PAN(28-06-2018)

Dyrektor Zespołu Szkół nr 1 im. Kazimierza Wielkiego informuje społeczność szkolną, iż Jakub Płoski - uczeń klasy III PPA LO - został finalistą XLVIII Olimpiady Literatury i Języka Polskiego przy Instytucie Badań Literackich PAN. Składamy serdeczne gratulacje i wyrazy uznania zarówno dla naszego wybitnego ucznia jak i dla Pana Witolda Ołdakowskiego, który z wielkim zaangażowaniem i wysiłkiem przygotowywał Jakuba do tego prestiżowego konkursu.

Nabór na wolne stanowisko urzędnicze(28-06-2018)

Dyrektor Zespołu Szkół nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Mińsku Mazowieckim ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze - Specjalista do spraw księgowości

Dobry Start(26-06-2018)

Dzień zdrowia(21-06-2018)

5 czerwca po raz kolejny w naszej szkole został zorganizowany “Dzień zdrowia” mający na celu  podnoszenie świadomości społecznej o problemie nagłego zatrzymania krążenia (NZK) . Celem inicjatywy było powszechne nauczanie młodzieży udzielania pierwszej pomocy osobie, u której wystąpiło nagłe i niespodziewane NZK. Gość Pani Magdalena Mudant – ratownik medyczny uczyła przeprowadzania resuscytacji krążeniowo-oddechowej u dzieci i dorosłych, udzielania pierwszej pomocy osobom z NZK z użyciem automatycznych defibrylatorów zewnętrznych (AED) włącznie. Akcji towarzyszyła pogadanka, badanie ciśnienia, badanie cukru we krwi oraz rozdawanie ulotek.

III MAZOWIECKI TURNIEJ SPORTOWO-MILITARNY KLAS MUNDUROWYCH(20-06-2018)

W dniach 14-15czerwca 2018 roku na terenie Żandarmerii Wojskowej oraz obiektach MOSiRu odbył się III Mazowiecki Turniej Sportowo-Militarny Klas Mundurowych. Otwarcia turnieju dokonał Starosta Antonii Tarczyński oraz Pani Dyrektor Małgorzata Beczek.

Zobacz wszystkie aktualności

Copyright by Zespół Szkół Nr 1 Mińsk Mazowiecki 2010-2015. | Polityka prywatności | Powered by animativ

UCZESTNICZYMY