Finalista OWiUB!(13-05-2021)

W sobotę, 17 kwietnia, w Państwowych Szkołach Budownictwa im. prof. Mariana Osińskiego w Gdańsku, zakończył się Finał Centralny XXXIV Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych. W wydarzeniu wzięło udział 82 uczniów z 38 polskich szkół budowlanych.

W finale centralnym olimpiady uczeń Zespołu Szkół Nr 1 w Mińsku Mazowiecki  Emil Komuda z klasy 3BUD wykazał się wysokim poziomem wiedzy i umiejętności zawodowych, zdobywając tytuł finalisty XXXIV OWiUB. Daje mu to prawo do przyjęcia bez postępowania kwalifikacyjnego na studia w uczelniach technicznych oraz prawo do zwolnienia z części pisemnej egzaminu zawodowego. Serdecznie gratulujemy sukcesu!

Uroczyste otwarcie doposażonych pracowni zawodowych w ramach unijnego programu pn. ''Zintegrowany rozwój szkolnictwa zawodowego''(12-05-2021)

W technikum Zespołu Szkół Nr 1 im. K. Wielkiego w Mińsku Mazowieckim dla zawodu technik budownictwa, opracowano innowację „Dokumentacja techniczna w codziennej pracy technika”, w ramach której szkoła otrzymała już sprzęt o przybliżonej wartości 75 tys. zł.

W ramach innowacji w technikum odbyły się szkolenia zewnętrzne dla 40 uczniów i 8 nauczycieli i  dotyczyły zdobywania umiejętności w programie do tworzenia dokumentacji technicznej AutoCad. Szkolenia odbywały się od 17 października do 28 listopada 2020 r. w weekendy stacjonarnie, a od zawieszenia zajęć dydaktycznych w szkołach z powodu pandemii zajęcia odbywały się on-line. W zajęciach uczestniczyło 100%  zgłoszonych.

Budowlanka zaprasza(11-05-2021)

Serdecznie zapraszamy ośmioklasistów wraz z rodzicami na dzień otwarty, który odbędzie się

12 maja o godz. 17.00 na platformie Microsoft Teams.

Link do spotkania

Quiz o Kazimierzu Wielkim - patronie naszej szkoły(30-04-2021)

Kochani! Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w quizie o Kazimierzu Wielkim - patronie naszej szkoły.
Ostatni tydzień kwietnia był dla naszego króla szczególnie ważny: z powodu urodzin (30.04.1310 r.) i koronacji (25.04.1333 r.).
Uczcijmy te wydarzenia przypomnieniem sobie najważniejszych faktów z życia władcy i Jego osiągnięć.

Link:https://forms.office.com/r/5ac9Kt6278

Procedury organizacji egzaminu maturalnego w Zespole Szkół nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Mińsku Mazowieckim(29-04-2021)

Proszę, o zapoznanie się z dalszą częścią dokumentu.

Zobacz wszystkie aktualności

Copyright by Zespół Szkół Nr 1 Mińsk Mazowiecki 2010-2015. | Polityka prywatności | Powered by animativ