Zespół Szkół nr 1
im. Kazimierza Wielkiego
w Mińsku Mazowieckim

Aktualności

Zakopane(13-10-2017)

Góry są piękne o każdej porze roku, ale jesienią wyjątkowo, szczególnie kiedy jest słonecznie i ciepło, tak jak w trakcie naszego pobytu w Zakopanem. Tatry potrafią zaczarować widokami, szumem potoków . Także niepowtarzalny urok, choć trudny do zrozumienia,  mają zakopiańskie Krupówki, po których godzinami można spacerować, jeść oscypki i kwaśnicę, słuchać góralskiej muzyki, cieszyć się życiem.

Nasza szkoła w Naszej Armii!(06-10-2017)

W sobotę, 9 września wyemitowano program telewizyjny Nasza Armia, którego znaczną część stanowił materiał nakręcony w naszej szkole. Zamiarem autorów programu było przedstawienie zasad funkcjonowania klas wojskowych, ukazanie uczniów tych klas w środowisku szkolnym, poznanie motywów, którymi  się kierowali, wybierając klasę mundurową.

WOJSKOWA ZIELONA SZKOŁA- wyjazd II LO W(04-10-2017)

W dniach od 24 do 27 września 2017 roku uczniowie klasy II LO W uczestniczyli   w „ Wojskowej Zielonej Szkole” , zorganizowanej przez Wojskowe Centrum Edukacji Obywatelskiej.
Wyjazd był nagrodą za zwycięstwo w konkursie ogólnopolskim: Wojsko? Lubię to!

Narodowe Czytanie w Powiecie Mińskim(08-09-2017)

2 wrzesnia 2017r. nasza szkoła wzięła udział w akcji Narodowe Czytanie w Powiecie Mińskim. Fragment  „Wesela” Stanisława Wyspiańskiego czytali uczniowie: Krzysztof Karasiński z kl. IV geo, Emilia Bereda, Weronika Gańko, Patrycja Książek i Angelika Mańk z klasy III PPA. Opiekunem grupy był pan Witold Ołdakowski. 

KIELCE 2017(08-09-2017)

5 września reprezentacja klasy II LOW pod opieką wychowawczyni Pani Małgorzaty Szuby  wzięła udział w uroczystej inauguracji roku szkolnego klas mundurowych w Kielcach. Uroczystość była powiązana z XXV Międzynarodowymi Targami Zbrojeniowymi w Kielcach, na których wystawiano najnowocześniejszy sprzęt wojskowy. Nasi uczniowie uczestniczyli w apelu klas mundurowych. Jesteśmy jedną z 50. szkół w Polsce wyróżnionych i objętych pilotażowym programem Ministerstwa Obrony Narodowej. 

Technik usług fryzjerskich (27-06-2017)

Od 26 czerwca 2017 uczniowie z klasy III tuf przystępują do egzaminu praktycznego w kwalifikacji A.19 ''Wykonywanie zabiegów fryzjerskich''. Egzamin odbywa się w sali przygotowanej jak w profesjonalnych salonie fryzjerskim. Wszystkim zdającym życzymy POWIDZENIA

Zobacz wszystkie aktualności 

Copyright by Zespół Szkół Nr 1 Mińsk Mazowiecki 2010-2015. | Polityka prywatności | Powered by animativ

KARDA KIEROWNICZA

Dyrektor - Małgorzata Beczek
Wicedyrektor - Elżbieta Parol
Wicedyrektor - Paweł Domagała
Wicedyrektor - Wojciech Jackowski
Kierownik internatu - Jolanta Binkowska

KONTAKT

Zespół Szkół nr 1 im. Kazimierza Wielkiego
ul. Budowlana 4
05-300 Mińsk Mazowiecki
tel: 25 758 25 64
fax: 25 758 36 17