III MAZOWIECKI TURNIEJ SPORTOWO-MILITARNY KLAS MUNDUROWYCH(20-06-2018)

W dniach 14-15czerwca 2018 roku na terenie Żandarmerii Wojskowej oraz obiektach MOSiRu odbył się III Mazowiecki Turniej Sportowo-Militarny Klas Mundurowych. Otwarcia turnieju dokonał Starosta Antonii Tarczyński oraz Pani Dyrektor Małgorzata Beczek.

Centralne obchody święta Żandarmerii Wojskowej(15-06-2018)

W dniu 13.06.2018r. w Oddziale Specjalnym Żandarmerii Wojskowej odbyły się centralne obchody święta Żandarmerii Wojskowej.Gospodarzem uroczystości był Komendant Główny ŻW gen.bryg. Tomasz Połuch.  Uroczystość miała bardzo podniosły charakter , a jej wagę podkreślała obecność zwierzchnika sił zbrojnych, Prezydenta RP Andrzeja Dudy oraz ministra obrony narodowej Mariusza Błaszczaka.W tej uroczystości wzięli również udział uczniowie klas wojskowych z naszej szkoły.Udział uczniów był efektem docenienia ich wielomiesięcznej pracy w ramach przysposobienia wojskowego oraz zajęć przeprowadzonych w Oddziale Specjalnym ŻW.

Spotkanie z Ewą Brodnicką Mistrzynią Świata w boksie zawodowym (15-06-2018)

W dniu 12.06.2018 w Auli ZS nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Mińsku Mazowieckim odbyło się spotkanie młodzieży z Mistrzynią Świata w boksie zawodowym w federacji WBO. W wydarzeniu wzięli udział uczniowie ZS nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Mińsku Mazowieckim  oraz uczniowie klas sportowych ze szkoły Podstawowej nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Mińsku Mazowieckim.

MISTRZOSTWA PPOWIATU W PŁYWANIU SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH(08-06-2018)

Uczniowie ZS nr1 im. Kazimierza Wielkiego dnia 16 lutego 2018 roku na pływalni w Mińsku Mazowieckim wzięli udział w Mistrzostwach Powiatu w pływaniu szkół ponadpostawowych. Reprezentanci szkoły osiągnęli bardzo dobre wyniki zarówno w startach  indywidualnych jak i w sztafecie męskiej i żeńskiej.

Rajd rowerowy ulicami miasta(08-06-2018)

WAKACJE BEZ ZAGROŻEŃ(07-06-2018)

W dniach 04.06 – 22.06 w naszej szkole prezentacja projektów uczniowskich „WAKACJE BEZ ZAGROŻEŃ” którego celem jest promowanie bezpiecznych zachowań wśród młodzieży podczas wakacji, oraz ostrzeżenie przed zagrożeniami współczesnego  świata i profilaktykę uzależnień.

Zobacz wszystkie aktualności

Copyright by Zespół Szkół Nr 1 Mińsk Mazowiecki 2010-2015. | Polityka prywatności | Powered by animativ