Radiowęzeł szkolny(18-10-2019)

16 września w Zespole Szkół nr 1 im. Kazimierza Wielkiego odbyło się przekazanie radiowęzła. Uczniowie klasy IV INFA Kamil Kolak, Jakub Śledź i Hubert Bóbr ustąpili miejsca kolegom z klasy III INFB. Pracę w radiowęźle przejęli Kamil Szuba, Kuba Bieńkowski, Kacper Oleksiński i Kamil Wronikowski. Uczniom ustępującym dziękujemy za ogromna pracę i zaangażowanie przy imprezach i uroczystościach szkolnych.

VIII Powiatowy Konkurs Pięknego Czytania(09-10-2019)

Triceratops - układanka konstrukcyjna(04-10-2019)

12 września uczniowie klas stolarskich Branżowej Szkoły I Stopnia  mieli możliwość udziału w największym wydarzeniu wystawienniczo- targowym branży drzewnej  - Międzynarodowych Targach Poznańskich „DREMA”.  Dodatkową atrakcją wyjazdu było zwiedzanie wystawy prac wykonanych na konkurs „Wyczarowane z drewna”organizowany dla uczniów szkół zawodowych przez Wydawnictwo Inwetor, wydawcę popularnej branżowej Gazety Przemysłu Drzewnego.  Uczeń klasy drugiej stolarskiej, Janek Wójcik, wykonał npracę konkursową  „Triceratops – układanka konstrukcyjna”.  Na targach pokazano nowoczesne, imponujące możliwościami szybkiej i bardzo dokładnej obróbki maszyny do produkcji mebli. Była unikalna możliwość zadawania fachowych, dociekliwych pytań: „ co to jest”, „do czego to służy” oraz okazja na zebranie „wziątek”.  Targi DREMA (drewno – maszyny) to jedyne miejsce w Polsce i Europie środkowo – wschodniej,  gdzie można zobaczyć,  jaki jest potencjał przemysłu drzewnego w XXI wieku.

DZIECI ZAMOJSZCZYZNY - HISTORIE PRAWDZIWE (27-09-2019)

Dzieci Zamojszczyzny – historie prawdziwe to tytuł wystawy prezentowanej w Bibliotece Pedagogicznej w Mińsku Mazowieckim w dniach 19.09-03.10.2019 r. autorstwa dr Beaty Kozaczyńskiej z Instytutu Historii Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach.

24 września uczniowie klasy 2ppb uczestniczyli w spotkaniu z autorką wystawy.

Podziękowanie(13-09-2019)

Informacja o ilości złożonych ofert - Erasmus(11-09-2019)

Na ogłoszenie o zamówieniu na usługę społeczną tj. na świadczenie usługi organizacji pobytu uczestników dwóch mobilności w Grecji w tym zakwaterowania i wyżywienia w Grecji.

Komisja informuje, że do dnia 11.09.2019 r. do godz. 12:00 w siedzibie Zamawiającego Zespół Szkół nr 1 im. Kazimierza Wielkiego, ul. Budowlana 4, 05-300 Mińsk Mazowiecki, w Sekretariacie Szkoły złożono: 2 oferty. Oferty były umieszczone w zamkniętych opakowaniach uniemożliwiających odczytanie ich zawartości bez uszkodzenia tych opakowań.

Zobacz wszystkie aktualności

Copyright by Zespół Szkół Nr 1 Mińsk Mazowiecki 2010-2015. | Polityka prywatności | Powered by animativ