Projekt AWFBP- Skoordynuj się z nami(04-12-2018)

29 listopada 2018 roku dla uczniów naszej szkoły odbyły się warsztaty edukacyjne ,,Projekt AWFBP- Skoordynuj się z nami”. Podstawowym celem przedsięwzięcia było rozbudzenie zainteresowań młodzieży aktywnością fizyczną i zdrowym stylem życia, jednocześnie ukazanie ogromnego potencjału podjęcia pracy zawodowej i rozwoju osobistego w szeroko pojętym obszarze kultury fizycznej.

Wręczenie Stypendiów Prezesa Rady Ministrów (04-12-2018)

Stypendystki  naszej szkoły

Julia Anna Parobczak uczennica technikum informatycznego

Katarzyna Maria Leszczyńska  uczennica liceum klasy psychologiczno-prawnej

Stypendia Prezesa Rady Ministrów przyznawane są uczniom za najwyższą w danej szkole średnią ocen lub tym, którzy wykazują szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, osiągając w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach wiedzy co najmniej wyniki dobre.

Przyjmijcie  najszczersze gratulacje i życzenia dalszych sukcesów

Chemia - wiem, umiem, rozumiem(04-12-2018)

16 listopada uczniowie klasy 3B Liceum Ogólnokształcącego i 4 Tuf Technikum uczestniczyli w zajęciach laboratoryjnych z chemii na Uniwersytecie Humanistyczno-Przyrodniczym w Siedlcach. Od kilku lat współpracujemy z Chemicznym Centrum Kształcenia Praktycznego na UHP w Siedlcach, które zostało utworzone w wyniku realizacji Projektu Innowacyjnego "Chemia - wiem, imiem, rozumiem". Nasi uczniowie mogli poczuć się jak studenci, ponieważ zajęcia prowadzone były w laboratoriach chemicznych Instytutu Chemii przez nauczyciela akademickiego, przy udziale technika laboratoryjnego i opiekuna szkolnego

Spotkanie z Policją i Strażą Miejską(30-11-2018)

W dniach 12,14,15 listopada 2018 r odbył się cykl pogadanek, przygotowanych przez Komendę Powiatową Policji i Straży Miejskiej w Mińsku Mazowieckim. Dla wszystkich uczniów klas I naszej szkoły.

Budowlanka dla Niepodległej (29-11-2018)

Obchody  100-lecia odzyskania przez  Polskę niepodległości  rozpoczęły się w  Zespole  9 listopadaod odśpiewania hymnu państwowego . W ten sposób włączyliśmy się   w ogólnopolską  akcję „Rekord dla Niepodległej” .  Młodzież  utworzyła żywą flagę Polski. Odbyła się także akademia,   w czasie  której uczniowie  z klas I i II W , I i III GO  oraz  I  RW  zaprezentowali  montaż słowno – muzyczny ukazujący  drogę,  jaką musieli  przebyć Polacy, by   odzyskać upragnioną wolność.

Zaproszenie(28-11-2018)

Zobacz wszystkie aktualności

Copyright by Zespół Szkół Nr 1 Mińsk Mazowiecki 2010-2015. | Polityka prywatności | Powered by animativ