Certyfikowane Wojskowe Klasy MON w "Budowlance"(13-12-2017)

27 listopada 2017r Minister Obrony Narodowej i Powiat Miński, jako organ prowadzący Zespół Szkół nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Mińsku Mazowieckim podpisali umowę o udzielenie dotacji celowej.

Wyróżnienie na konkursie "English for hairdressers"(12-12-2017)

7 grudnia uczennice klasy 3 technikum fryzjerskiego Weronika Waszkiewicz iWeronika Kłoszewska wzięły udział w pierwszej edycji MiędzyszkolnegoKonkursu „English for Hairdressers” czyli "Angielski we fryzjerswie".Konkurs odbył sie w ramach Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych organizowanym przez Zespół Szkół Odzieżowych, Fryzjerskich iKosmetycznych nr 22 w Warszawie.

finał Konkursu ?Czuje się obywatelem Rzeczpospolitej Polskiej? (11-12-2017)

7 grudnia 2017 r. w Klubie Dowództwa Garnizonu Warszawa  odbył się finał Konkursu „Czuje się obywatelem Rzeczpospolitej Polskiej” pod honorowym patronatem Szefa Biura Bezpieczeństwa Narodowego. I miejsce w części indywidualnej zdobył Michał Mroczek uczeń klasy 3 PPA Liceum Ogólnokształcącego w ZS Nr 1, natomiast drużyna Liceum w składzie Agata Bojanek, Jakub Płoski oraz Michał Mroczek  zajęła II miejsce.

Spotkanie z historykiem(07-12-2017)

1 grudnia gościliśmy w czytelni szkolnej panią Ewę Borkowską, historyka, przewodnika w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN w Warszawie. Tematem spotkania była historia oraz zagłada Żydów w Europie, w tym na terenie Mińska Mazowieckiego. W prezentacji uczestniczyły klasy IPPB i 3PPB.

Wycieczka zawodowa klasy IIIm i IIm monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych do Centrum Szkoleniowego firmy Viega Sp z.o.o.(04-12-2017)

W dniu 22.11.20117  roku odbyła się  wycieczka zawodowa klasy IIIm  i  IIm do Centrum Szkoleniowego firmy Viega  w Warszawie. Opiekunami wycieczki byli: Bogusława Bartosiewicz – nauczyciel przedmiotów zawodowych w ZS nr 1 oraz Tadeusz Pieńkowski – nauczyciel zajęć praktycznych w CKZiU.

Spotkanie uczniów klas maturalnych z absolwentami (04-12-2017)

W dniu 24 listopada 2017 r. odbyło się spotkanie uczniów klas maturalnych z absolwentami naszej szkoły, którzy kontynuują naukę w Akademii Wojsk Lądowych im. Tadeusza Kościuszki we Wrocławiu. Plut. pchor. Marta Chapska, plut. pchor. Krzysztof Chapski  i sierż. pchor. Mateusz Godłoza  omówili ofertę edukacyjną uczelni. Szczegółowo przedstawili procedury i kryteria rekrutacji . Zaprezentowali zdjęcia i filmy z ćwiczeń na poligonie oraz z innych form doskonalenia sprawności fizycznej.

Zobacz wszystkie aktualności

Copyright by Zespół Szkół Nr 1 Mińsk Mazowiecki 2010-2015. | Polityka prywatności | Powered by animativ