Konkurs na Logo Dnia Budowlańca(27-03-2017)

Konkurs na logo Dnia Budowlańca organizowanego w Zespole Szkół nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Mińsku Mazowieckim. Szczegóły konkursu:

Zmiana warty w szkolnym Radiowęźle(27-03-2017)

24 marca 2017 roku uczniowie klasy IV INF Maciej Kowalski i Karol Gugała zakończyli pracę w szkolnym radiowęźle, w tym przy nagłaśnianiu uroczystości szkolnych. Obowiązki  przejęli uczniowie klas pierwszych informatycznych: Kamil Kołak, Hubert Bóbr, Mikołaj Cyran z I Inf A oraz Kajetan Łabuda z I INFB . Ustępującym dziękujemy za wysiłek i zaangażowanie, a następcom życzymy powodzenia.

warsztaty matematyczne dla gimnazjalistów(21-03-2017)

Nauczyciele Zespołu Szkół nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Mińsku Mazowieckim serdecznie zapraszają uczniów klas III gimnazjów z powiatu mińskiego i okolic na warsztaty matematyczne  „Matematyka - umysłu gimnastyka”, które odbędą się 1 kwietnia 2017 roku w godzinach 9.00-11.00 w sali nr 120.

Obowiązek korzystania z kart parkingowych(17-03-2017)

Uprzejmie informujemy, że z parkingu Zespołu Szkół nr 1 im Kazimierza Wielkiego korzystać mogą wyłącznie osoby posiadające kartę parkingową. Parkowanie odbywa się według wyżej zamieszczonego planu parkingu.

Konkurs - Zostań bohaterem w swojej klasie(16-03-2017)

Link do wydarzenia

SUKCES UCZNIA II KLASY TECHNIK CHŁODNICTWA I KLIMATYZACJI(16-03-2017)

W dniu 8 marca 2017 roku podczas III Warsztatów Chłodniczych na targach Forum Wentylacja – Salon Klimatyzacja 2017 odbył się konkurs lutowania, w którym brali udział wykonawcy z branży chłodnictwa i klimatyzacji, wykonujący na co dzień lutowania. Uczeń klasy drugiej technik chłodnictwa i klimatyzacji Adrian Andrasik zajął w nim III miejsce. Uczeń otrzymał pamiątkowy puchar oraz nagrody rzeczowe: powerbank i pendrivea.

Zobacz wszystkie aktualności

Copyright by Zespół Szkół Nr 1 Mińsk Mazowiecki 2010-2015. | Polityka prywatności | Powered by animativ