Aktualności

ZAKOŃCZYŁY SIĘ MISTRZOSTWA REGIONU W INDYWIDUALNYCH I SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW(17-10-2018)

11 października 2018 roku nasi uczniowie rywalizowali w Siedlcach  o Mistrzostwo Regionu w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Uczniowie startowali na dystansach: chłopcy 1500m i 3000m, dziewczęta 1000m i 2000m.

Wizyta przedstawicieli Wojskowej Akademii Technicznej(12-10-2018)

W piątek, 12 października 2018 roku, gościliśmy w naszej szkole przedstawicieli Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie. Spotkanie otworzył wicedyrektor szkoły Pan Wojciech Jackowski, następnie głos zabrał absolwent „Budowlanki” starszy szeregowy podchorąży Karol Łuniewski, który wraz z podchorążymi szeregowym Kacprem Pucelakiem oraz szeregowym Szymonem Jakubowskim, przedstawił ofertę dydaktyczno-naukową uczelni, warunki, jakie proponuje WAT swoim studentom. Wojskowa Akademia Techniczna jest uczelnią publiczną, politechniczną i prowadzi kształcenie na studiach wojskowych i cywilnych. Mamy nadzieję, że część z naszych uczniów jako uczelnię wyższą wybierze WAT.

VII Powiatowy Konkurs Pięknego Czytania(10-10-2018)

Biblioteka Pedagogiczna w Mińsku Mazowieckim, Szkoły Salezjańskie oraz MDK zapraszają uczniów wszystkich szkół powiatu mińskiego do udziału w VII Powiatowym Konkursie Pięknego Czytania.

Uczniów zainteresowanych konkursem prosimy o kontakt z biblioteką szkolną. Etap szkolny  konkursu odbędzie się 26 października 2018 r.

Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych(10-10-2018)

27 września 2018 roku odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych chłopców i dziewcząt na obiekcie MOSiR przy ulicy Sportowej.

Chłopcy rywalizowali na dystansie 1500m i 3000m. Naszą szkołę reprezentowało 32 osoby.  Na dystansie 1500m Bartnicki Adrian – I m, Tomczak Grzegorz - V m, Sikorski Jakub – VI m oraz Bieńkowski Jakub - VII m. Na dystansie 3000m Mrozik Bartłomiej - V m. Wyżej wymienieni uczniowie awansowali   do współzawodnictwa na szczeblu regionalnym.

Dzień Edukacji Narodowej 2018(10-10-2018)

INAUGURACYJNE OTWARCIE HALI SPORTOWEJ NIEPODLEGŁA(04-10-2018)

Mamy nową halę sportową. Po długich miesiącach budowy doczekaliśmy się obiektu sportowego na którym uczniowie będą mogli rozpocząć zajęcia.W atmosferze radości, ciepła 20 września 2018 roku o godzinie 10.00 nastąpiło uroczyste otwarcie Hali Sportowej Niepodległa.Na wstępie Pani Dyrektor Małgorzata Beczek oraz Starosta Miński Antoni Tarczyński przywitali przybyłych gości oraz dokonali uroczystego otwarcia hali - przecięcia wstęgi  dokonali: Dyrektor Departamentu Infrastruktury Sportowej Ministerstwa Sportu i Turystyki Honorata Krysiewicz, Dyrektor Departamentu Edukacji, Kultury i Sportu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego Mirosław Krusiewicz, Przewodnicząca Rady Powiatu Mińskiego Anna Czyżewska, Starosta Miński Antoni Jan Tarczyński, Zastępca Dyrektora Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Warszawie Mariusz Kozera, kierownik budowy firmy „DOMBUD” Sp.z.o.o  Biała Podlaska Adam Niemyski, przedstawiciel nauczycieli ZS nr 1 Jacek Łuniewski, przedstawicielka Rady Rodziców Kinga Łokietek oraz przedstawiciel uczniów Mateusz Kozłowski.

Zobacz wszystkie aktualności

Copyright by Zespół Szkół Nr 1 Mińsk Mazowiecki 2010-2015. | Polityka prywatności | Powered by animativ

UCZESTNICZYMY