Finaliści Diversity 2017(24-06-2017)

W czerwcu zespół z naszej szkoły w składzie:  Sebastian Komuda – klasa 2 informatyczna, Norbert Lubaszka – klasa 2 informatyczna,   Natalia Chromińska – klasa 1 wojskowa  i Natalia Szczęsna – klasa 1 informatyczna, opiekun Mirosław Paja  uczestniczył w siedzibie firmy  Motorola Solutions w Krakowie w finałach ogólnopolskiego konkursu informatycznego Diversity 2017.

Zespół musiał zaprogramować robota do walki Mini-Sumo (wykorzystując platformę Arduino). Zadaniem robota było wypchnięcie przeciwnika z ringu. Uczniowie mieli również okazje zwiedzić z przewodnikiem Kraków.

Kolejne certyfikaty CCNA(24-06-2017)

Uczniowie z klasy 2 technikum informatycznego ukończyli z wynikiem pozytywnym i uzyskali certyfikaty w pierwszym z czterech kursów CCNA® Routing and Switching: Wprowadzenie do sieci komputerowych  (Introduction to Networks)

Pokochajmy "Pana Tadeusza"(22-06-2017)

14 czerwca odbyło się podsumowanie projektu „Pokochajmy Pana Tadeusza”  w ramach Narodowego Program Rozwoju Czytelnictwa. Spektakl przygotowali uczniowie klas drugich i trzecich technikum.

Rekrutacja 2017/2018(13-06-2017)

Klinkij więcej, aby poznać szczegóły.

MŁODZIEŻ KLAS WOJSKOWYCH NA OBOZIE SZKOLENIOWYM ŁAZY 2017(13-06-2017)

Podobnie jak w latach ubiegłych, młodzież Zespołu Szkół nr 1  im. Kazimierza  Wielkiego wzięła udział w obozie szkoleniowym dla  uczniów klas wojskowych. Warsztaty szkoleniowe zorganizowano przy współpracy z  Oddziałem Specjalnym  Żandarmerii Wojskowej  w Mińsku Mazowieckim. Celem zgrupowania było  doskonalenie umiejętności nabytych podczas zajęć dydaktycznych w szkole, wyrabianie odpowiedzialności, zdyscyplinowania, stanowczości oraz dbałość o tężyznę fizyczną.

Sukces naszego ucznia(12-06-2017)

`W dniach 05 czerwca Uczeń naszej szkoły Piotr Miller wziął udział w szóstej edycji Festiwalu Piosenki Rosyjskiej w Łodzi.  Występując z piosenką z repertuaru popularnego rosyjskiego solisty Siergieja Łazarieva , Piotrek poszerzył muzyczne spektrum konkursu.

Zobacz wszystkie aktualności

Copyright by Zespół Szkół Nr 1 Mińsk Mazowiecki 2010-2015. | Polityka prywatności | Powered by animativ