Zespół Szkół nr 1
im. Kazimierza Wielkiego
w Mińsku Mazowieckim

Aktualności

Warsztaty biblijne w Warszawie(10-02-2017)

7 lutego 2017r odbyły się w Warszawie Warsztaty biblijne, w których wzięli udział uczniowie naszej szkoły. Tematem spotkania była księga Daniela i Apokalipsa św Jana. Warsztaty poprowadził ks. Wojciech Turek z Towarzystwa Świętego Pawła

Studniówka Liceum Zespołu Szkół nr 1 im. Kazimierza Wielkiego(08-02-2017)

Więcej zdjęć w Galerii

Roboty w Budowlance(06-02-2017)

W piątek, 27 stycznia nasza szkoła gościła pana Karola Sieńkowskiego z Zespołu Szkolnego w Cegłowie wraz z dwoma uczniami i 12 programowalnymi robotami. Na terenie naszej szkoły odbyły się 4 lekcje pokazowe, na których uczniowie klas pierwszych i drugich technikum informatycznego zmagali się z problemami algorytmicznymi. Zadania dotyczyły głównie przejechania przez robota odpowiedniej drogi z punktu A do punktu B. Programy tworzyło się na specjalnej platformie internetowej edwareapp.com i przesyłało do urządzenia za pomocą karty dźwiękowej.
Więcej zdjęć w: galerii 

Twoje dane - twoja sprawa(01-02-2017)

30 stycznia 2017 uczniowie klasy II informatycznej Gabriel Krynicz, Kamil Kielak, Sebast Komuda w ramach programu „Twoje dane – twoja sprawa”  http://giodo.gov.pl/1520061/j/pl z okazji Dnia Ochrony Danych Osobowych zorganizowali apel dotyczących zasad ochrony danych osobowych.

Z lekką dozą śmiechu udało się przekazać wiedzę o ochronie danych i bezpieczeństwie w sieci. . Uczniowie zostali wyedukowani na tematy zasad silnych haseł oraz bezpiecznego surfowania po Internecie.

Uczennica naszej szkoły Martyna Zawilińska zajęła IV miejsce w Konkursie Poliglotów(31-01-2017)

 Uczennica klasy dwujęzycznej, Martyna Zawilińska, zajęła IV miejsce w Konkursie Poliglotów organizowanym przez Zespół Szkół Ekonomicznych w Mińsku Mazowieckim. Uczennicę do hiszpańskiej część konkursu przygotowała pani Eliza Olejarczyk Baran, a do angielskiej części konkursu pani Edyta Kosiorkiewicz. Do konkursu przystąpili uczniowie wszystkich szkół na terenie Mińska Mazowieckiego, odbyły się cztery etapy konkursowe. Pierwszy etap konkursu odbył się na terenie szkoły, drugi , trzeci oraz czwarty  odbyły się w Zespole Szkół Ekonomicznych w Mińsku Mazowieckim. 

Szkolenie VESBO Poland INSTALACJE SANITARNE(16-01-2017)

W dniu 16 stycznia 2017 roku uczniowie klas IV technik instalacji sanitarnych oraz III monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych uczestniczyli w szkoleniu przeprowadzonym przez przedstawiciela firmy VESBO Poland INSTALACJE SANITARNE

Zobacz wszystkie aktualności 

Copyright by Zespół Szkół Nr 1 Mińsk Mazowiecki 2010-2015. | Polityka prywatności | Powered by animativ

UCZESTNICZYMY

KARDA KIEROWNICZA

Dyrektor - Małgorzata Beczek
Wicedyrektor - Elżbieta Parol
Wicedyrektor - Paweł Domagała
Wicedyrektor - Wojciech Jackowski
Kierownik internatu - Jolanta Binkowska

KONTAKT

Zespół Szkół nr 1 im. Kazimierza Wielkiego
ul. Budowlana 4
05-300 Mińsk Mazowiecki
tel: 25 758 25 64
fax: 25 758 36 17