Rok Szkolny 1976 - 77
Klasa V dr – 5 letnie technikum budowlane
Klasa V pref- 5 letnie technikum budowlane
Klasa III bo- 3 letnie technikum budowlane
Klasa
Rok Szkolny 1976/77
Klasa V dr.- 5 letnie technikum budowlane
Banachowska Halina
Baratyński Tadeusz Adam
Białecka Kamila Maria
Bogusz Andrzej Antoni
Bulik Tadeusz
Chłopek Henryk
Chybicki Janusz Krzysztof
Czarnewicz Irena Ewa
Czmoch Ewa Katarzyna
Dzięcioł Andrzej
Gałecki Dariusz Jacek
Gocman Bogusław
Grelecki Andrzej Włodzimierz
Groszkiewicz Jacek
Grzanka Ewa Mariola
Ignaciuk Danuta
Jaworska Teresa Hanna
Jurek Danuta Teresa
Jurek Grażyna
Jurkowska Barbara Maria
Kaczorek Bogumiła
Kamińska Ewa
Kaśka Zofia Małgorzata
Kawka Bogdan Jan
Kielak Krzysztof
Kobrzak Bogusława
Konopka Alina Bożena
Kosiński Andrzej
Kozłowska Hanna Maria
Łapińska Liljana
Łazuga Zofia
Makos Maria
Matera Stanisław Jan
Michalski Zbigniew Władysław
Mielnicka Elżbieta
Niewirowski Waldemar
Nowicka Maria
Panek Hanna
Pańczak Leszek Stanisław
Popławski Krzysztof
Rojek Stanisław
Rokicka Barbara
Rusak Anna
Sitek Waldemar
Więckowski Bohdan
Wojtczuk Alicja
Wysokiński Waldemar
Powrót na górę
Klasa V pref. – 5 letnie technikum budowlane
Bałuk Krystyna Hanna
Banasiak Janusz
Banasik Włodzimierz Wojciech
Breker Barbara
Chmielewski Wojciech
Chodziński Zbigniew
Chróst Danuta Maria
Ciaś Józef Mikołaj
Cyran Zdzisław
Czajkowska Danuta
Czyżkowska Teresa
Dębowczyk Jadwiga Danuta
Drygiel Urszula
Gągol Maria
Gniado Andrzej Adam
Gomółka Maria
Gościłowicz Janusz Piotr
Grajda Jerzy
Gryglas Teresa
Jabłoński Kazimierz
Jackiewicz Anastazja
Kadej Gabryela Bożena
Kędziora Waldemar Bogusław
Kielak Jadwiga
Kieliszczyk Wojciech Jerzy
Kopka Bronisław Piotr
Kowalczyk Bożena
Krzyżanowski Lech
Kuć Teresa Barbara
Kwaśniewski Zdzisław
Kwiatkowska Grażyna Ewa
Lipińska Hanna
Łebkowska Zofia Urszula
Maciakiewicz Krzysztof
Mendyk Grzegorz
Milewska Honorata
Miroński Jan
Mróz Maria
Niezgoda Walenty
Olkowicz Bogusław
Ołdak Elżbieta
Ostrowski Wojciech
Pietrzak Halina
Przedlacka Elżbieta Barbara
Przedlacka Jadwiga
Rowicka Zofia
Rutkowski Jerzy Józef
Rydżewski Janusz Józef
Sadoch Stanisława Teresa
Skrok Józefa Teresa
Sroczyński Andrzej
Stelmach Hanna Natalia
Szuba Wiesława Bożena
Świętochowska Bogusława
Trzeciak Krzysztof
Wieczorek Zdzisław Wojciech
Witowska Bożena
Zabłocki Andrzej
Powrót na górę
Klasa III bo – 3 letnie technikum budowlane
Bakuła Krzysztof Maciej
Bankiewicz Zdzisław
Barej Danuta
Bąk Bogdan Wojciech
Borowska Ewa
Bożym Teresa
Cudny Andrzej
Cygan Andrzej
Cyran Janina Małgorzata
Czemińska Urszula
Czyż Dariusz Wiktor
Czyżewska Elżbieta
Delatka Ewa
Dobosz Wiesława Zofia
Domański Andrzej
Gańko Wiesław
Gizińska Jadwiga
Grzegorczyk Tadeusz
Gustołek Teresa
Izdebska Małgorzata
Kaczara Sławomir
Klimer Stanisław
Kluj Marianna
Kokoszkiewicz Wiesława Janina
Koseska Agnieszka Barbara
Kosińska Barbara Ewa
Kowalczyk Stefan Wiesław
Kowalczyk Tadeusz
Kuć Mieczysław
Lipińska Barbara Janina
Lukasiewicz Grażyna
Makulec Eugeniusz
Matalińska Małgorzta Anna
Miszczak Jadwiga
Mroczek Stanisława
Olszewska Renata
Perka Sławomir
Przybułek Ireneusz
Reniszewski Stanisław
Rychlica Zbigniew
Serafin Andrzej
Sikora Jadwiga
Skwarek Danuta
Strąk Józef
Szczęsna Stanisława Małgorzata
Świerczewska Maria
Trąbińska Ewa
Tymoszuk Witold
Wardźńska Sabina Barbara
Więch Barbara
Woźnica Mirosław
Powrót na górę
Klasa
Beń Waldemar
Bogusz Zofia
Borkowska Teresa
Brymaczak Ewa
Bukowska Barbara
Celej Joanna
Czarny Artur
Danitoś Krystyna
Filipuk Danuta
Gawrych Ewa
Górka Ewa
Górzyńska Anna
Granacka Krystyna
Grzegrzółka Teresa
Hamberg Eugenia
Hendzel Józef
Jakubowski Krzysztof
Jakubowski Wojciech
Juszczuk Bogusław
Kaczmarek Barbara
Kaczorek Adam
Kalicki Zbigniew
Kamaszewska Krystyna
Kłoczko Danuta
Kłoś Grażyna
Kordzczuk Krystyna
Kowalczuk Danuta
Kowalewska Ewa
Kozubal Ewa
Królik Maria
Kurwa Boruc Irena
Kużnia Agnieszka
Lebuda Witynio
Łukasiewicz Teresa
Maliszewski Janusz
Markowska Maria Jola
Maśniak Elżbieta
Michalski Grzegorz
Mikulski Mirek Mariusz
Milewski Jarosław
Murawski Jerzy
Nowicki Wojciech
Okleja Teresa
Ornat Mirosław
Osica Krystyna
Otton Franciszek
Pilich Adam Bronisław
Podel janusz
Poziemski jarzy
Przezdziecka Bogusia
Przyborowski Tadeusz
Przybysz Marianna
Pyszczak Zofia
Ragódka Danuta
Rywka Aldona
Sajna Teresa
Salamon Hanna
Sałyga Alicja
Sawicki Zbigniew
Schima Janusz
Sidorowicz Danuta
Sieradza Krzysztof
Stańczyk Zdzisława
Szczepaniak Tadeusz
Szuba Perzanowska Danuta na podst. Aktu małżeństwa
Tałaszkiewicz Zofia
Telak Barbara
Tomkiel Wiesław
Wichowska Jadwiga
Wiechewski Hanryk
Wieczorek Agnieszka
Wierzbicki Janusz
Wierzbowska Jadwiga
Zalewska Elżbieta
Zarzycka Elżbieta
Zgódka Boguś
Zieliński Edward
Zwierzchowski Andrzej
Zwierzchowski Włodzimierz
Żmóda Jerzy
Powrót na górę
Rok Szkolny 1976/77
Bartnicki Jerzy
Chrust Zbigniew
Duszczyk Tomasz
Gałązka Andrzej
Garek Krzysztof
Grzesiak Stanisław
Jarębski Zygmunt
Kacprowicz Eugeniusz
Kaczmarek Adam
Kamiński Zenon
Kluska Ryszard
Kopciński Ireneusz
Kulma Andrzej
Kurek Czesław
Mirecki Andrzej
Nowak Jan
Okrzeja Andrzej
Piekarski Tadeusz
Piotrkiewicz Marek
Raciborski Marian
Rosłoń Zygmunt
Saraczyński Krzysztof
Sawicki Tadeusz
Skorupski Henryk
Sunater Jan
Wąsak Waldemar
Wiechecki Zdzisław
Wojdyna Grzegorz
Wójcik Andrzej
Zając Krzysztof
Zera Kazimierz
Zych Wojciech
Powrót na górę